Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS
Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
У КРАМАТОРСЬКУ СБУ ВИКРИЛА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ МІСЬКРАДИ НА ВИМАГАННІ ГРОШЕЙ З ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
12:13, 08 июня 2017

У КРАМАТОРСЬКУ СБУ ВИКРИЛА НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ МІСЬКРАДИ НА ВИМАГАННІ ГРОШЕЙ З ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ


Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі начальника одного з відділів Краматорської міської ради.

Правоохоронці встановили, що чиновник систематично вимагав гроші з переселенців з тимчасово окупованих територій за безперешкодне отримання реєстрації у Краматорську. У випадку відсутності грошей, чиновник штучно відмовляв громадянам у реєстрації, через що вони не могли отримувати належні їм соціальні та пенсійні виплати.

“Оперативники спецслужби затримали начальника відділу у місті під час передачі посередником трьох тисяч гривень, отриманих від вимушеної переселенки. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

Як стало відомо «До ТеБе» з власних джерел, мова йде про начальника відділу формування та ведення реєстру територіальної громади, що входить до управління реєстраційних повноважень виконкому Краматорської міської ради.

Наразі у відділі не піднімають слухавку, а у прес-службі виконкому повідомили, що про цей випадок їм поки не відомо.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска