У Карпатському регіоні від -9 °С до +11 °С

УКРАИНА

Весняне тепло не дуже швидко підбирається до схилів Карпат. Зменшення товщини снігового покриву та весняне сонце дають змогу цибулині карпатської квітки шафран Гейгеля (крокусу) прокидатися. Мисливці з фотоапаратами вже можуть полювати за кращими світлинами полян цих квітів в Закарпатті.

Денна температура в Карпатському регіоні до кінця тижня може піднятися до +11 °С в передгір’ї, та  до +3 °С на високогір’ї. У неділю очікується невеликий дощ. Прихильники зимових видів спорту ще можуть насолодитися погодою 24-26 березня, в ці дні за прогнозом Синоптика денна температура на лижних курортах до -4 °С, нічна до -10 °С. У п’ятницю, 26 березня місцями дуже сонячно. І це тільки початок наступу тепла.

На Івано-Франківщині з 24 березня температура повітря буде впевнено підвищуватися, сонця буде більше. Вітер слабкий, західний, північно-західний. Але погода в передгір’ї і високо в горах істотно відрізняється. У високогір’ї Карпат збережуться нічні морози, до суботи ще досить сильні, в неділю потеплішає, але пройдуть дощі.

У Буковелі до кінця тижня мінлива хмарність. 24-26 березня вночі -9…-11 °С, вдень -4…+1 °С. У вихідні вдень +1…+3 °С, вітер змінних напрямків до 4 м/сек. У неділю очікується невеликий сніг.

В Івано-Франківську до 27 березня денна температура +4 …+7 °С, нічна до 3 градусів нижче нуля, у вихідні вдень до +9 °С, вночі до +4 °С. Сонця буде більше, хоча і хмари не зникнуть до кінця тижня. 28 березня можливі опади.

Львівська область теж поспішає нарощувати тепло. До кінця тижня температура повітря вдень підніметься до +5…+9 °С, у неділю підтягнеться і нічна — до +4 °С. 24-25 березня очікується ясна погода. У неділю дощитиме.

На Закарпатті  крокусні галявини вже можна побачити у долинах біля озера Синевир. В регіоні 24-25 березня дуже сонячно, вдень +7 …+9 °С. Але з 26-27 березня буде хмарно з проясненнями, а 28 березня пройдуть дощі. Температура у вихідні до 11 градусів тепла. Вночі до +5 °С.

В Ужгороді температура повітря вдень +7 …+11 °С, вночі -2…+5 °С. 24-25 березня ясно, з 26-27 березня — хмарно з проясненнями. 28 березня, в неділю — мінлива хмарність, вдень очікується невеликий дощ.

В Карпатском регионе от -9 °С до +11 °С

Весеннее тепло медленно подбирается к склонам Карпат. Уменьшение толщины снежного покрова и весеннее солнце заставляют луковицу карпатского цветка шафрана Гейгеля (крокуса) просыпаться. Охотники с фотоаппаратами уже могут сделать снимки полян этих цветов в Закарпатье.

Дневная температура в Карпатском регионе до конца недели поднимется до +11 °С в предгорье, до +3 °С на высокогорье, в воскресенье ожидается мелкий дождь. Любители зимних видов спорта смогут насладиться погодой 24-26 марта, в эти дни по прогнозу Синоптика дневная температура на лыжных курортах до -4 °С, ночная до -10 °С. В пятницу, 26 марта местами очень солнечно. И это только начало наступления тепла.

На Ивано-Франковщине с 24 марта температура воздуха будет уверенно подниматься, солнца будет больше. Ветер слабый, западный, северо-западный. Но погода в предгорье и высоко в горах существенно отличается. В высокогорье Карпат сохранятся ночные морозы, до субботы еще довольно сильные, в воскресенье потеплеет, но пройдут дожди.

В Буковеле до конца недели переменная облачность, 24-26 марта ночью -9…-11 °С, днем -4…+1 °С. В выходные днем +1…+3 °С, ветер переменных направлений до 4 м/сек. В воскресенье ожидается мелкий снег.

В Ивано-Франковске до 27 марта дневная температура +4…+7 °С, ночью до 3 градусов ниже нуля, в выходные днем до 9 градусов тепла, ночью до +4 °С. Солнца будет больше, хотя и тучи с облаками не исчезнут до конца недели. 28 марта возможны осадки.

Львовская область тоже спешит наращивать тепло к концу марта. До конца недели температура воздуха днем поднимется до +5…+9 °С, в воскресенье подтянется и ночная – до +4 °С. 24-25 марта ожидается ясная погода. В воскресенье будет дождить.

На Закарпатье намного теплее — крокусные поляны уже можно увидеть в долинах возле озера Синевир. В регионе 24-25 марта очень солнечно, днем +7…+9 °С. Но с 26-27 марта будет облачно с прояснениями, а 28 марта пройдут дожди. Температура в выходные до 11 градусов тепла. Ночью  до +5 °С.

В Ужгороде температура воздуха днем +7…+11 °С, ночью -2…+5 °С. 24-25 марта ясно, с 26-27 марта – небольшая облачность. 28 марта, в воскресенье – переменная облачность, днем ожидается мелкий дождь.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …