ТУРЕЧЧИНА ПЛАНУЄ БУДУВАТИ ЖИТЛО ДЛЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР НА ХЕРСОНЩИНІ

НОВОСТИ ВОСТОКА

Туреччина підтвердила свою зацікавленість у реалізації масштабного інфраструктурного проекту — будівництва житла в Херсонській області для вимушених переселенців з Криму. Про це йшлося на зустрічі заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Давида Макар’яна з  Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

На зустрічі також були присутні заступниця голови дипломатичної місії Туреччини в Україні, радниця Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні Букет Кабакджи та Директор директорату інфраструктури Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України В’ячеслав Шаповалов.

«Туреччина підтвердила зацікавленість у допомозі Україні забезпечити житлом приблизно 500 сімей кримських татар, які були вимушені покинути свої домівки через окупацію Росією Кримського півострова. Про це Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив у лютому під час брифінгу із главою української держави Володимиром Зеленським. Наше міністерство наразі розробляє дорожню карту реалізації цього проєкту та опрацьовує документи, що визначатимуть технічні питання будівництва житла в Херсонській області для внутрішньо переміщених осіб із Криму», — зазначив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Давид Макар’ян.

Житлові комплекси разом із об’єктами соціальної інфраструктури для ВПО з окупованого Криму за допомоги Туреччини планують будувати в Херсоні та Генічеську. Будівництво планується розпочати цього року, аби люди вже навесні 2021 року змогли вселитися в новозбудоване житло. Фінансування проєкту бере на себе турецька сторона.

Давид Макар’ян також подякував Послу Турецької Республіки за допомогу українцям, які постраждали від збройної агресії РФ.

В свою чергу Ягмур Ахмет Гюльдере запевнив представників Мінреінтеграції в подальшій підтримці та співпраці щодо захисту громадян України, які постраждали внаслідок агресії РФ, та у поглибленні співпраці між двома країнами.

e355fe20-c66d-11ea-9e0a-a18528c0f3ce.jpeg
f6b7b170-c66d-11ea-9e0a-a18528c0f3ce.jpeg
063796b0-c66e-11ea-9e0a-a18528c0f3ce.jpeg
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …