Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Цифрова довідка ВПО вже в жовтні буде доступна в додатку «Дія»
7:25, 31 августа 2020

Цифрова довідка ВПО вже в жовтні буде доступна в додатку «Дія»


Довідка внутрішньо переміщеної особи (ВПО) з жовтня буде доступна в електронній формі в мобільному додатку державних електронних послуг «Дія». Розробку електронної версії довідки вже розпочало Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством реінтеграції тимчасового окупованих територій України та Міністерством соціальної політики.В рамках співпраці було підписано також Меморандум із Мінсоцполітики.

З боку Мінреінтеграції документ підписав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, з боку Мінсополітики – Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.В рамках цієї співпраці, на першому етапі, довідка ВПО в електронній формі буде доступна для всіх, хто її має, після реєстрації в мобільному додатку «Дія». Нині у Кабміні працюють над тим, аби змінити нормативно-правову базу, аби ця цифрова довідка мала таку ж законну силу для всіх органів влади, як і паперова.

На другому етапі реалізації проєкту з цифровізації послуг для ВПО, через додаток цю довідку можна буде надсилати в державні органи влади в електронній формі для отримання державних послуги та соціальної допомоги. Також у мобільному додатку «Дія» довідку ВПО можна буде переоформити або оформити для нових зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, не виходячи з дому. «Для 1,5 мільйона людей з жовтня більше не треба буде носити з собою цю паперову довідку ВПО. Її можна показувати з мобільного додатку «Дія» там, де таку довідку вимагають.

Всі органи державної влади зможуть в режимі реального часу перевіряти, що вона діюча», – зазначив заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Снавер Сейтхалілєв. За його словами, батьки зможуть надавати довідку ВПО в електронній формі зі свого мобільного додатку «Дія» за своїх дітей.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска