Вторник, 26 октября 2021   Подписка на обновления  RSS
Три гуртожитки для вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей планується побудувати на місці модульного містечка в Харкові.
15:35, 20 февраля 2021

Три гуртожитки для вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей планується побудувати на місці модульного містечка в Харкові.


Про це сьогодні, 18 лютого, під час робочої поїздки в модульне містечко повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.Зараз в містечку живуть 196 осіб, зокрема 78 дітей і 27 людей з інвалідністю. Багато сімей отримують соціальну допомогу і не можуть орендувати або придбати житло, навіть беручи участь у міській житловій програмі.Ігор Терехов зазначив, що місто буде вирішувати цю проблему.

На території модульного містечка планується побудувати гуртожитки на умовах співфінансування — 30% суми буде виділено з міського бюджету, решта — з державного.«Свого часу разом з німецькою компанією «GIZ» ми першими в Україні побудували модульне містечко для переселенців, але воно було розраховане на п’ять років.

На жаль, конструкція приходить у непридатність, і нам потрібно створити для людей комфортні умови. Тут живуть люди, які потребують соціального захисту, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми. За ці роки в містечку народилося 30 дітей. Розраховуємо якомога швидше отримати кошти і стати до роботи», — сказав Ігор Терехов.

Також під час зустрічі жителі модульного містечка скаржилися на високі тарифи, оскільки їм доводиться використовувати в побуті тільки електричні прилади. Ігор Терехов запропонував побудувати у нових гуртожитках автономні газові котельні, що дозволить істотно економити на оплаті комунальних послуг.

Об авторе: Олег


© 2021 Переселенцы

Наша Соломенка