Три гуртожитки для вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей планується побудувати на місці модульного містечка в Харкові.

НОВОСТИ ВОСТОКА

Про це сьогодні, 18 лютого, під час робочої поїздки в модульне містечко повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.Зараз в містечку живуть 196 осіб, зокрема 78 дітей і 27 людей з інвалідністю. Багато сімей отримують соціальну допомогу і не можуть орендувати або придбати житло, навіть беручи участь у міській житловій програмі.Ігор Терехов зазначив, що місто буде вирішувати цю проблему.

На території модульного містечка планується побудувати гуртожитки на умовах співфінансування — 30% суми буде виділено з міського бюджету, решта — з державного.«Свого часу разом з німецькою компанією «GIZ» ми першими в Україні побудували модульне містечко для переселенців, але воно було розраховане на п’ять років.

На жаль, конструкція приходить у непридатність, і нам потрібно створити для людей комфортні умови. Тут живуть люди, які потребують соціального захисту, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми. За ці роки в містечку народилося 30 дітей. Розраховуємо якомога швидше отримати кошти і стати до роботи», — сказав Ігор Терехов.

Також під час зустрічі жителі модульного містечка скаржилися на високі тарифи, оскільки їм доводиться використовувати в побуті тільки електричні прилади. Ігор Терехов запропонував побудувати у нових гуртожитках автономні газові котельні, що дозволить істотно економити на оплаті комунальних послуг.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Канада, Німеччина, Румунія: як обрати країну для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 2

Яку країну обрати майже через два роки великої війни? Умови у різних державах постійно змінюються, тож варто придивитися до можливостей. Редакція Евакуація.City вивчила офіційні документи та поговорила з волонтерами, а також українцями, які живуть в різних державах і склала рейтинг країн для евакуації. У ньому розповідаємо про дорогу, грошову допомогу, роботу, документи, ціни, …