Стабільне електричне живлення є важливою умовою нормального функціонування Wi-Fi-маршрутизаторів різних типів. Вимкнення електрики або різкі перепади напруги в мережі можуть призводити до обриву підключення та навіть виводити з ладу електронні компоненти пристроїв.

Особливості ДБЖ для роутерів

Безперебійники для мережевого обладнання суттєво відрізняються від блоків резервного живлення, до яких підключають настільні ПК та різноманітні побутові прилади. Вони мають певні особливості з точки зору конструкції та технічних характеристик, оскільки UPS для роутера є компактними модулями з вихідною напругою 12 В. У каталозі бренду WGP є надійні ДБЖ для побутового використання.

Найкращі варіанти з огляду на баланс ефективності та ціни

WGP 2A Mini UPS Backup Power (12000 mAh) — оптимальний вибір для домашньої мережі

Мінібезперебійник із внутрішньою батареєю (ємність — 12000 мА·г) для мережевих пристроїв. Надійно захистить маршрутизатор від перебоїв з електропостачанням і перепадів напруги. Роутери є досить чутливими до раптових відключень живлення. Якщо прилад використовується в ролі накопичувача, це може призвести до втрати важливих даних.

Ця модель UPS здатна забезпечувати мережеве обладнання струмом із потрібними параметрами протягом тривалого проміжку часу (3–4 години). Оптимальне рішення для користувачів, що проживають у місцевості, де часто відбуваються аварійні або планові відключення. З цим компактним високоякісним ДБЖ ви матимете стабільний зв’язок з інтернетом, попри проблеми з централізованим електропостачанням.

WGP WiFi Router UPS Backup Power

Мініатюрний пристрій з міцним корпусом чорного кольору. Надійно забезпечує живленням усі типи маршрутизаторів і модемів у разі зникнення струму в мережі. Модель оснащено доволі ємним (як для своїх розмірів) вбудованим акумулятором — 15000 мА·г, що дає можливість живити роутер в автономному режимі протягом декількох годин. Це дає змогу залишатися на зв’язку зі світом незалежно від централізованого постачання електрики.

У цьому мініатюрному ДБЖ реалізовано систему захисту від перевантажень і коротких замикань. Завдяки компактності він не займає багато простору на столі, елегантний дизайн гармонійно доповнює інтер’єр робочого місця. Гарантує максимальний рівень безпеки використання.

WGP WiFi Router Mini (black)

Це компактний блок живлення з акумулятором на 10000 мА·г, що видає вихідну напругу 12 В. Спроможний забезпечувати доступ до всесвітньої мережі за відсутності світла не менше трьох годин. Відрізняється мінімалістичним дизайном корпусу, пристрій ефектно виглядає поруч із різними маршрутизаторами та модемами.

У моделі реалізовано ефективні захисні системи від короткого замикання та перевантаження. Вона гарантує стабільне інтернет-з’єднання там, де регулярно виникають збої з постачанням електрики. Підходить для використання вдома або в офісному приміщенні невеликої площі.