Тепла сонячна погода повертається в Україну на вихідні і початок тижня

НОВОСТИ ВОСТОКА

На зміну холодному фронту прийшло тепло, +14 …+17 °С майже по всій Україні. Після потепління можливо нове похолодання: у погоди все, як у звичайному житті людини, успішні періоди перемежаються з не дуже успішними.

У вихідні буде комфортна погода для корисних прогулянок, але перебувати під яскравими весняними променями можна тільки в спеціальному спорядженні: сонцезахисні окуляри або кепка від сонця. Для захисту від активного сонця потрібні правильні окуляри, вибрати їх легко, посвітивши ультрафіолетовим ліхтариком на лінзи — вони не повинні пропускати ультрафіолет.

Єдиний регіон, де температура буде нижча за середню по Україні — Крим. Так, в Криму вночі 0…-1 °С, на південному узбережжі до -2 °С. Вдень в неділю і понеділок +7…+10 °С.

На Заході України починаючи з суботи температура буде впевнено рости: нічна в суботу +2 °С, у неділю +5 °С, в понеділок +6 °С; денна: в суботу до +13 °С, у неділю та понеділок до +16 °С. У вихідні буде переважно сонячно, без опадів, але вже в понеділок на небі з’явиться невелика хмарність.

Навіть у високогір’ї Карпат значно потеплішає до понеділка. Якщо в суботу та неділю в цьому регіоні ще мінусові значення нічної температури, то вже в понеділок вночі 0…+2 °С, вдень +11…+12 °С.

У Львові у вихідні вдень буде ясне небо, можлива невелика хмарність, вітер помірний північний, північно-західний. На початку тижня температура вдень підвищиться до +16 градусів, день мине без опадів, максимальна вологість повітря 76%.

У південному регіоні країни зберігається весняна тенденція підвищення нічної температури: з суботи по понеділок від 0 до +8. Вдень повільне підвищення температури повітря: від +12 °С в суботу до +15 °С в понеділок. Тільки у Запорізькій області в понеділок очікується до +18 °С. У Херсонській області на початку тижня можуть бути дощі.

На сході України у вихідні нічна температура до +5 °С. Вдень у Донецькій та Луганській областях у неділю очікуються дощі, температура повітря +12 …+13 °С. У Харківській і Дніпропетровській областях дощі малоймовірні, у вихідні вдень до +14 °С.За прогнозом Синоптика в понеділок у східному регіоні мінлива хмарність, температура підніметься до +17 …+21 °С.

У центральній та північній частині України у вихідні буде ясна погода, вдень в суботу до +12 …+13 °С, у неділю +14…+15 °С. А вже в понеділок з’являться хмари, але в цей день обійдеться без дощу. Температура повітря на початку тижня вночі +4…+7 °С, вдень до +17 °С.

У столиці України вихідні порадують весняним сонцем, комфортною температурою повітря вдень до +15 °С, ясним небом. До вечора понеділка можлива хмарність, слабкий східний, північно-східний вітер, вологість повітря до 80%. Температура води в Дніпрі +6 °С.

Теплая солнечная погода установится в Украине на выходные и начало недели

На смену холодному фронту пришло тепло, +14…+17 °С почти по всей Украине. После потепления возможно новое похолодание: у погоды все, как и в обычной жизни человека, периоды хорошего и плохого чередуются.

В выходные будет комфортная погода для полезных прогулок, но находиться под яркими весенними лучами можно только в специальном снаряжении: солнцезащитные очки или кепка от солнца. Для защиты от активного солнца нужны правильные очки, выбрать их легко, посветив ультрафиолетовым фонариком на линзы — они не должны пропускать ультрафиолет.

Единственный регион, где температура будет ниже средней по Украине – Крым. Так, в Крыму ночью 0…-1 °С, на южном побережье до -2 °С, днем в воскресенье и понедельник +7…+10 °С.

На Западе Украины начинаяс субботы температура будет уверенно расти: ночная — в субботу +2 °С, в воскресенье +5 °С, в понедельник +6 °С; дневная: в субботу до +13 °С, в воскресенье и понедельник до +16 °С. В выходные будет преимущественно солнечно, без осадков, но уже в понедельник на небе появится легкая облачность.

Даже в высокогорье Карпат значительно потеплеет к понедельнику. Если в субботу и воскресенье в этом регионе еще минусовые значения ночной температуры, то уже в понедельник ночью 0…+2 °С, днем +11…+12 °С.

Во Львове в выходные днем будет ясное небо, облачность вероятна только очень легкая, ветер умеренный северный, северо-западный. В начале недели температура днем повысится до +16 °С градусов, без осадков, влажность воздуха повысится до 76%.

В южном регионе страны сохраняется весенняя тенденция повышения ночной температуры: с субботы по понедельник от 0…+2 °С  до +6…+8 °С. Днем повышение температуры воздуха не так заметно: от +12…+1 °С в субботу до +13…+15 °С в понедельник. Только в Запорожской области в понедельник ожидается до +18 °С. В Херсонской области в начале недели могут быть дожди.

На востоке Украины в выходные ночная температура до +5 °С. Днем в воскресенье в Донецкой и Луганской областях ожидаются дожди, температура воздуха +12…+13 °С. В Харьковской и Днепропетровской областях дожди маловероятны, в выходные днем до +14 °С. По прогнозу Синоптика в понедельник в восточном регионе переменная облачность, температура поднимется до +17…+21 °С.

В центральной и северной части Украины в выходные будет ясная погода, днем в субботу до +12…+13 °С, в воскресенье +14…+15 °С. А уже в понедельник появятся тучи, но в этот день обойдется без дождя. Температура воздуха в начале недели ночью +4…+7 °С, днем до +17 °С.

В столице Украины выходные порадуют весенним солнцем, комфортной температурой воздуха днем до +15 °С, ясным небом. К вечеру понедельника возможна облачность, слабый восточный, северо-восточный ветер, влажность воздуха до 80%. Температура воды в Днепре +6 °С.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …