Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS
Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДОНЕЦЬКОЇ Й ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ БАЗУВАТИМЕТЬСЯ НА МІЖНАРОДНИХ КЕЙСАХ І БУДЕ ЗАВЕРШЕНА ДО КВІТНЯ 2021 РОКУ
11:23, 16 декабря 2020

СТРАТЕГІЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ДОНЕЦЬКОЇ Й ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ БАЗУВАТИМЕТЬСЯ НА МІЖНАРОДНИХ КЕЙСАХ І БУДЕ ЗАВЕРШЕНА ДО КВІТНЯ 2021 РОКУ


Стратегія економічного розвитку Донецької й Луганської областей  буде створена на основі 42 міжнародних кейсів й буде подана на затвердження Кабінету Міністрів до квітня 2021 року.

«По наших планах до квітня місяця 2021 року ми повинні розробити і подати на затвердження стратегію економічного розвитку Донецької та Луганської областей . Й дуже важливо, як ми будемо працювати над стратегією. Ми вивчили 42 міжнародні кейси про кризи і як виходили з криз на постконфліктних територіях, екологічних катастроф і постіндустріальних регіонів. На жаль, ми маємо усі три кризи в Донецькому та Луганському регіонах», — сказав Андрій Мирошніченко.

За його словами, перший крок буде щодо реалізації цієї стратегії буде зроблений до кінця року. Так, за планом 23  грудня буде затверджена Кабміном концепція стратегії, і це перший документ, який створює рамки для зовсім інших умов.

Зокрема, Андрій Мирошніченко зазначив, що для успішного відновлення Донецької та Луганської областей нам потрібно створити вигідні умови для створення бізнесу, а бізнес у свою чергу сприятиме розвитку громад.

«Ми прекрасно розуміємо, які втрати понесла ця територія. Різні цифри, там 150 мільярдів прямих втрат. За підрахунками Віденського інституту міжнародних економічних досліджень 21 мільярдів євро потрібно на оновлення цих територій. Які джерела: Міжнародна допомога? Так, вдячні. Але зрозуміло це не десятки мільярдів. Державний бюджет сьогодні немає цих коштів. Тому єдине джерело – це інвестиції. Мені дуже подобається фраза: якщо ми витрачаємо кошти на поновлення інфраструктуру в регіон який не розвивається – це втрати, а якщо ми вкладаємо кошти в інфраструктуру регіону, який має план розвитку – це інвестиція. Тобто зовсім інші підходи. Ми говоримо про те, що нам потрібно створити умови, щоб сюди прийшов бізнес. Щоб це бізнес створював умови для розвитку громад», — наголосив Андрій Мирошніченко.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска