✓ 01.10.2020

Сьогодні для тих, хто хоче заробити на знаннях спорту, вже все є в інтернеті. Є безліч стратегій ставок на спорт. Стратегії ставок на спорт — один із способів підвищити прохідність прогнозів зі збільшенням їх кількості та розміру вкладень. В інтернеті можна знайти чимало безкоштовних стратегій. В офіційній БК Парі-Матч можна робити ставки на спорт наживо прямо на сайті, при чому, робити ставки можна по ходу матчу, під час спортивних подій, спостерігаючи відеотрансляцію. Live-ставки хороші тим, що ви можете не передбачати заздалегідь поведінку гравців або всієї команди, а саме вживу простежувати весь процес. Ви, звичайно, можете пройти реєстрацію, внести на рахунок купу грошей, а потім без розбору швидко клікати в ті цифри, які Вам сподобалися, але хорошого виграшу такий метод навряд чи дасть. Набагато краще використовувати тверезий підхід і детальний аналіз ігор, — це допоможе Вам не програтися дочиста вже в перші години гри. Коли протягом матчу з футболу забивається 3 голи, то робити ставку на тотал менше 2.5 вже не має сенсу, але ви можете припустити, що тотал можливо буде більш 3.5 голів, і як раз тут ви можете заробити, якщо Ваша ставка зіграє. Ви можете не хвилюватися з приводу виведення виграшів — букмекерська контора має підключення до Першого ЦУПІС, а це означає надійність і безперебійну роботу.

Найпопулярніші події футболу містять в собі безліч ринків з Тотал з форою, видалення гравців з виконанням пенальті, час моменту голу, загальне число кутових ударів і ще багато-багато різних варіацій. В іграх, де популярність нижче середнього, розпис, звичайно, буде менше. В інших спортивних подіях, наприклад, волейбол, баскетбол або теніс, — тут ринок буде злегка відрізнятися. У випадку з футболом тотал розраховується із забитих м’ячів, а в тенісі, наприклад, виходячи з геймів, в баскетболі і волейболі — з очок.

Якщо сказати по-іншому, для ставок в живому режимі «лів» від вас буде потрібно менше здібностей передбачення, але більше аналітичних знань спорту. Це можна порівняти з ситуацією на проїжджій частині, коли ви їдете в загальному потоці автомобілів і Вам потрібно прийняти рішення прямо зараз, і не потрібно думати, з якою швидкістю потрібно повертати на даному повороті через час.