Пятница, 2 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS
Пятница, 2 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Стартує нова программа «Житло для ВПО у містах зі значними потребами у трудових ресурсах
7:53, 13 ноября 2019

Стартує нова программа «Житло для ВПО у містах зі значними потребами у трудових ресурсах


Житло для ВПО у містах зі значними потребами у трудових ресурсах. 
В Кабінеті Міністрів України розробляється цільова програма підтримки будівництва чи придбання житла для внутрішньо переміщених осіб. Головна ідея Уряду – координація цієї програми з представниками місцевих громад з тим, аби в першу чергу реалізовувати цей проект там, де є велика потреба у трудових ресурсах.

У зв’язку з цим Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України звертається до представників міських та місцевих рад з пропозицією приєднуватись до спільних програм і таким чином вирішувати свої демографічні та економічні проблеми.

Внутрішньо переміщені особи – це ті професійні кадри, яких Вам не вистачає в регіоні.

Допомога надається у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення заходів, зокрема й на забезпечення ВПО житлом.

Тому Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб продовжує збір заявок на участь у програмі у поточному році, а також формує перелік заявок на наступний рік.
За додатковою інформацією звертатися за номером:
(044) 536-92-52, (044) 284-77-13 – Ковальчук Валентин Петрович.
Або електронною адресою control@mva.gov.ua

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска