Стало відомо, про що міністри “нормандської четвірки” говоритимуть на саміті 30 квітня

Документы

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що необхідність у спілкуванні міністрів країн «нормандського формату» вже «давно назріла».

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що на запланованій відеоконференції глави МЗС країн «нормандського формату» оцінять стан реалізації досягнутих лідерами «нормандської четвірки» домовленостей в Парижі, спробують встановити причини стагнації мирного процесу та розроблять рішення, необхідні для вирішення проблем, щоб надати імпульс роботі Тристоронньої контактної групи. Про це він повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Відеоконференція відбудеться в цей четвер, 30 квітня, будуть усі чотири міністри закордонних справ, я дякую їм всім за те, що вони погодилися взяти участь в цьому заході», – сказав Кулеба.

За його словами, необхідність у спілкуванні міністрів країн «нормандського формату» вже «давно назріла».

«Ми бачимо, що рішення «нормандського» Паризького саміту пробуксовують, і нам потрібно надати імпульс на шляху до їх виконання, щоб відкрити шлях до наступного саміту (лідерів країн «нормандського формату» – УІНАН) у Берліні, де потрібно буде досягати нових домовленостей і рухатися шляхом до припинення війни, до деокупації українських територій і, зрештою, до припинення російської агресії загалом», – підкреслив Кулеба.

«Основна мета цієї зустрічі – по-перше оцінити те, що вже було зроблено з моменту Паризького саміту і до цього четверга. На думку української сторони, з позитиву можна відзначити лише обміни і повернення незаконно утримуваних громадян, які відбувалися.

Друге: спробувати – і це напевно буде найскладніша частина розмови – встановити причини, чому на інших напрямах, з інших питань у нас відбувається стагнація.

І третє – це напрацювати якісь нариси рішень для наявних проблем і надати імпульс Тристоронній контактній групі, щоб вона безпосередньо опікувалась розробкою детальних рішень та їх імплементацією», – заявив міністр.

Джерело

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes