Штрафы за нарушения на границе и КПВВ Донбасса увеличены в 10 раз.

Документы

Верховная Рада приняла во втором чтении законопроект №5442, предусматривающий увеличение размера штрафа за нарушение на государственной границе и линии разграничения. «За» принятие инициативы проголосовал 251 народный депутат.

Закон предусматривает повышение штрафов за сопротивление правоохранителям и пограничникам во время выполнения ими служебных обязанностей: с 85 – 170 до 850 – 1700 гривен. В случае повторного неповиновения военным и пограничникам штраф увеличивается с 170– 340 до 1700– 5100 гривен.

Такие же штрафы могут ожидать иностранцев, нарушивших правила пребывания на территории Украины.

Также законопроект увеличивает штрафы за незаконное пересечение границы Украины – в частности, с поддельными документами – до 3400 – 8500 гривен. При пересечении линии разграничения вне пунктов въезда-выезда штраф может составить от 510 до 1190 гривен.

Кроме того, законопроект отменяет административный арест на 15 суток за нарушение порядка въезда на временно неподконтрольную территорию и незаконное пересечение государственной границы.

Также документ предусматривает, что дела об административных нарушениях, подсудные судам, расположенным на территории аннексированного Крыма, рассматриваются местными судами по месту выявления нарушения.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …