Штрафы за нарушения на границе и КПВВ Донбасса увеличены в 10 раз.

Документы

Верховная Рада приняла во втором чтении законопроект №5442, предусматривающий увеличение размера штрафа за нарушение на государственной границе и линии разграничения. «За» принятие инициативы проголосовал 251 народный депутат.

Закон предусматривает повышение штрафов за сопротивление правоохранителям и пограничникам во время выполнения ими служебных обязанностей: с 85 – 170 до 850 – 1700 гривен. В случае повторного неповиновения военным и пограничникам штраф увеличивается с 170– 340 до 1700– 5100 гривен.

Такие же штрафы могут ожидать иностранцев, нарушивших правила пребывания на территории Украины.

Также законопроект увеличивает штрафы за незаконное пересечение границы Украины – в частности, с поддельными документами – до 3400 – 8500 гривен. При пересечении линии разграничения вне пунктов въезда-выезда штраф может составить от 510 до 1190 гривен.

Кроме того, законопроект отменяет административный арест на 15 суток за нарушение порядка въезда на временно неподконтрольную территорию и незаконное пересечение государственной границы.

Также документ предусматривает, что дела об административных нарушениях, подсудные судам, расположенным на территории аннексированного Крыма, рассматриваются местными судами по месту выявления нарушения.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …