Вторник, 30 мая 2023   Подписка на обновления  RSS
Що робиться для задоволення потреб ВПО, ветеранів АТО та членів їх сімей у  Первомайську Миколаївської області
10:26, 04 марта 2020

Що робиться для задоволення потреб ВПО, ветеранів АТО та членів їх сімей у Первомайську Миколаївської області


З 2014 року населення міста Первомайська Миколаївської області поповнилося внутрішньо переміщеними особами. Крім того, у місті та районі проживають багато ветеранів #АТО і членів їх сімей.

В силу об’єктивних причин збільшилась потреба в отриманні послуг фізіотерапевтичної реабілітації та психологічної допомоги. Для задоволення таких потреб населення у 2019 році було модернізовано відділення реабілітації Первомайського міського центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМЦПМСД), а саме: зроблено капітальний ремонт частини приміщень, обладнано три кабінети психологів, закуплено медичне обладнання та тренажери для реабілітації. Завдяки цьому збільшилась кількість та покращилась ефективність лікувальних та реабілітаційних процедур, а також запроваджено надання психологічної допомоги. На сьогодні послугами оновленого відділення реабілітації ПМЦПМСД користуються мешканці міста і усього Первомайського району.

У 2017 році міська влада Первомайська взяла участь у конкурсі грантових субпроєктів, який організовано Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за фінансової підтримки Світового банку з метою задоволення потреб #ВПО, ветеранів АТО та членів їх сімей.

Оновлене відділення працює вже певний час, тож пропонуємо ознайомитись з ефектом від реалізації субпроєкту.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска