Сервисные центры МВД усовершенствовали процедуру регистрации транспорта для переселенцев

Документы

Теперь переселенцы могут получить водительское удостоверение или восстановить его без наличия соответствующей прописки в паспорте. Нужно иметь только справку внутренне перемещенного лица.

Согласно постановлению Кабинета министров Украины, внесены изменения в нормативные акты, регламентирующие выдачу водительского удостоверения и регистрации транспортных средств. Об этом рассказала пресс-секретарь Регионального сервисного центра Министерства внутренних дел в Луганской области Маргарита Чередниченко.

«Теперь граждане, у которых нет зарегистрированного места жительства, могут к нам обратиться по некоторым административными услугами. Например, обменять или вернуть водительское удостоверение и перерегистрировать автомобиль. А также сдать экзамены на право управления транспортными средствами».

Чтобы получить необходимую услугу, к пакету документов нужно приложить справку переселенца. В обычной справке уже указано фактическое место проживания, добавила Маргарита Чередниченко.

«Также эту справку можно предоставить в электронном виде в приложении «Дия». В «Дие» отражается как Q-код, так и штрих-код для различных сканеров».

Если же необходимо получить консультацию в Луганском сервисном центре, то можно обратиться по телефону: (044) 290 19 88 или в сообщениях на официальной Facebook-странице.

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …