РОСІЯ МАЄ ПОНЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗНЕВОДНЕННЯ КРИМУ

Документы

Дніпровська прісна вода через Північно-Кримський канал піде до АР Крим лише після того, як український півострів буде деокуповано.

Про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко в ході міжнародної конференції «Про проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації».

За його словами, нині Росія педалює тематику води в окупованому Криму, аби змінити «інформаційний фокус» зі своєї відповідальності, як країни-окупанта, за забезпечення півострова водою, та перекласти цю відповідальність на Україну. Натомість, наголошує Яременко, за все, що відбувається на тимчасово окупованій території несе повну відповідальність країна-окупант.

Відповідно до змісту Женевських конвенцій  це стосується і зобов’язань щодо забезпечення цивільного населення окупованої території всіма необхідними ресурсами, зокрема і водними. «Продовження цинічних спекуляцій щодо води є додатковим кроком РФ з метою перетворити жертву агресії на «порушника», нівелювати відповідальність за свої міжнародно-протиправні діяння, а також елементом стратегії примушування України надати воду в Крим, але ця стратегія РФ не спрацює», — сказав Ігор Яременко.

Він наголосив, що РФ має понести відповідальність за зневоднення Криму та всі злочини, які здійснює на півострові російська окупаційна влада.

Зокрема, відбувається штучна заміна населення. Українських громадян різних національностей витискають з Криму, натомість на тимчасово окупований півострів завезли тисячі громадян з регіонів Росії. Кількість завезених оцінюється мінімум у 250 тисяч і продовжує збільшуватись.

Також відбувається тотальна мілітаризація півострова, активно розвивається військова інфраструктура. Все це призводить до надмірної експлуатації джерел води і спричиняє екологічну шкоду. З огляду на кліматичні зміни, Росія програмує занепад Криму і має понести за це відповідальність.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …