Пятница, 9 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Рівненщина. Переселенці отримали 13 мільйонів гривень на житло
11:11, 06 января 2021

Рівненщина. Переселенці отримали 13 мільйонів гривень на житло


Торік переселенці у Рівненській області отримували щомісячну грошову допомогу. Загальна сума виплат склала більше 13 млн. грн. Середня сума допомоги на сім’ю становить понад 1665 грн.

«Держава підтримує переселенців. Щомісяця нараховує адресну грошову допомогу. Лише у грудні такою підтримкою скористалося 647 сімей. Виплати йдуть на покриття витрат на проживання, зокрема, оплату житлово-комунальних послуг», – повідомила директор департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА Юлія Шигорева.

Вона додала, що адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання призначається на 6 місяців. Після закінчення терміну виплати допомоги її отримувачу потрібно звернутися до місцевого управління соціального захисту населення територіальної громади та подати необхідні документи, щоб продовжувати отримувати соціальну підтримку від держави.

«Під час обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням  COVID-19, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк здійснюється автоматично без подання відповідної заяви та документів», – підкреслила Юлія Шигорева.

Особи, які хочуть отримати виплату вперше, можуть направити заяву з необхідними документами поштою до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска