Реинтеграция или почему переселенцы с Донбасса готовы вернуться домой.

НОВОСТИ ВОСТОКА

Стали известны результаты социологического исследования, проведенного на заказ благотворительного фонда «Каритас Украины». Опрос  был проведен среди внутренне перемещенных лиц.

Итоги общения с переселенцами показали, что, несмотря на сравнительно высокий уровень социальной адаптации на новом месте, большинство все же хотят вернуться домой.

55 % – согласны вернуться домой. При том, что 82% респондентов указали в анкете, что покинули свое жилище из-за прямой угрозы жизни вследствие боевых действий.

68 % опрошенных готовы лично принимать участие в восстановлении неподконтрольных территорий после их возвращения под контроль Украины.

87% опрошенных утверждают, что в определенной степени осведомлены относительно того, соблюдение всех прав и свобод гарантировано им как ВПЛ.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …