Четверг, 6 октября 2022   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 6 октября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Адвокат Доннечини безкоштовно допоміг стягнути невиплачену зарплату на підприємстві
19:38, 19 ноября 2016

Адвокат Доннечини безкоштовно допоміг стягнути невиплачену зарплату на підприємстві


Актуальним питання сьогодення залишається відшкодування заборгованості по заробітній платі. До Маріупольського місцевого центру з надання БВПД звернувся потерпілий, щодо відшкодування заборгованості по заробітній платі. Працівниками місцевого центру підтверджено належність заявника до вразливої категорії населення (ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»), завдяки чому уповноваженими особами центру було прийнято рішення про надання чоловікові допомоги, призначивши адвоката  з метою здійснення представництва інтересів заявника.

Беручи до уваги зібрані фактичні дані, керуючись нормами чинного законодавства України, суд першої інстанції задовольнив позовні вимоги потерпілого, стягуючи з публічного акціонерного товариства на користь чоловіка заборгованість по заробітній платі за період з серпня 2014р. по квітень 2015р. включно в розмірі 6161, 12 грн., а також стягуючи з відповідача на користь держави судовий збір у розмірі 551 гривні 20 копійок.

Інформація надана працівниками відділу
організаційної роботи, юридичного забезпечення
діяльності та інформації Регіонального центру
з надання БВПД у Донецькій області –
Вікторія Гарна, Дар’я Нефьодова.neviplata-zarplati

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска