Пятница, 2 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Прозорість у видобувних галузях розвивається в Старобельску
19:21, 21 декабря 2016

Прозорість у видобувних галузях розвивається в Старобельску


20 грудня 2016 року в м. Старобельск Луганської області в обласній, науковій, універсальній бібліотеці імені О.М. Горького пройшла зустріч, на якій було презентовано посібник по прозорості у видобувних галузях. Присутні мали можливість ознайомитися зі стандартами та принципами роботи та можливостями застосувати знання на практиці.

Для читачів було передано 70 примірників, які будуть передані в сільські бібліотеки, де звичайні люди зможуть ознайомитися з цією інформацією, а працівники бібліотек, їм в цьому допоможуть. Присутні залишили свої контакти, для отримання в подальшому додаткової інформації , яка буде надходити на їхні електронні адреси.

А допомогла в організації цієї зустрічі директор обласної універсальної бібліотеки у м. Старобельск Рибянцева Інна Павлівна, яка закликала всіх присутніх приєднатися до прозорості і інформувати своїх читачів про всі новини, які будуть відбуватися у видобувних галузях.

Захід організувала Палата податкових консультантів України в рамках реалізації субгранту проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД)

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска