Програма житлових державних кредитів для ВПО та ветеранів буде продовжена, — Коляда

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

У Міністерстві у справах ветеранів, внутрішньо переміщених осіб і тимчасово окупованих територій України шукають шляхи для продовження програми пільгових житлових кредитів для переселенців та ветеранів.

З 3 по 5 грудня тривав прийом заяв громадян про намір отримати пільговий державний кредит на придбання житла від громадян — учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб. У наступному році програма має бути продовжена. Про це в етері «Громадського радіо» повідомила міністерка у справах ветеранів, внутрішньо переміщених осіб і тимчасово окупованих територій України Оксана Коляда.

«Ми будемо шукати шляхи дофінансування програми якимись міжнародними партнерськими коштами, окрім державних бюджетних. Ми зараз ведемо перемовини з одним з німецьких банків, і сподіваємося, що домовимося», — повідомила вона.

За словами міністерки, іпотечна програма стала дуже затребуваною.

«На заповнення анкети в онлайн режимі було виділено всього три доби (тому що нам потрібно було швидко ці гроші освоїти, адже кошти виділені під кінець року), і до підрозділів Держмолодьжитла надійшло майже 10 тисяч заяв. Це говорить про те, що ця програма була дуже затребувана», — зазначила вона.

Також Оксана Коляда повідомила, що дуже зручною є програма субвенцій місцевим бюджетам: «Ми хочемо зробити такого роду електронну мапу, де б кожне місто «продавало» себе, де навіть містечко районного значення казало: «Ветерани та переселенці, приїжджайте до нас, бо в нас є вакансії вчителів, ми готові надавати житло».

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes