При пересечении линии разграничения люди тратят от 1000 грн

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
1

На сайте novosti.dn.ua опубликован опрос людей, которые пересекают линию разграничения на востоке Украины.

У людей, пересекающих контрольно-пропускные пункты на Донбассе, спросили, сколько денег они тратят на поездку в одну сторону. Как сообщает Агентство по миграции ООН, наибольшая доля (63%) респондентов во время опроса рассказали, что, передвигаясь на авто в сторону неконтролируемой территории, тратят до 500 гривен. Еще 34% опрошенных сказали, что тратят от 501 до 1 тысячи гривен. Передвигаясь пешком, 77% опрошенных сказали, что тратят до 250 гривен, 16% тратят от 250 до 400 гривен, 7% тратят от 501 до 1 тысячи гривен.

Большинство пассажиров (87%), которые перемещаются пешком с не подконтрольной Украине территории на подконтрольную, тратят до 250 гривен, 10% опрошенных тратят от 251 до 400 гривен.

Главными причинами, по которым переселенцы едут на не подконтрольную территорию Донбасса, называют посещение друзей или семей (78%), уход за жильем (56%).

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …