ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА

Правозащитники информируют о мошеннических способах «нажиться» на социальных выплатах у доверчивых вынужденных переселенцев.

В последние месяцы на Донбассе активизировалась группа мошенников, которые наживаются на переселенцах. Они предлагают свои услуги по доставке их социальных выплат со «свободной» территории Украины.

Чаще всего мошенники попросту снимают средства со счетов и «не довозят» их до переселенца. После он просто утверждает, что получить пенсию или соцвыплату не удалось.

«Отдали свои паспорта и документы людям, через время им вернули их документы, сказали, что не получилось, деньги не вернули, а еще через какое-то время они выехали и узнали, что на их карточки пенсии были переведены и обналичены этими «посредниками», – рассказывает эксперт программы «Советник по вопросам ВПЛ» Валерия Вершинина.

Также бывают случаи, когда «посредники» исчезают не только с соцвыплатами, но и документами переселенца.

«У нас были случаи, когда люди заплатили деньги и больше не увидели ни своих документов, ни этих посредников никогда», – заявила она.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …