Право на захист провела моніторинг доступу до низки базових послуг та водопостачання у динаміці в деяких районах уздовж лінії розмежування

НОВОСТИ ВОСТОКА

На тлі постійного зростання кількості підтверджених випадків коронавірусу все частіше лунає думка про необхідність повернення жорстких карантинних обмежень. Втім, треба розуміти, до яких ускладнень це може призвести, та відповідним чином планувати помірковану політику карантинних заходів.

У липні наша команда провела моніторинг доступу до низки базових послуг та водопостачання у динаміці в деяких районах уздовж лінії розмежування. З результатами можна ознайомитися на дешборді: https://bit.ly/3lJy2Hq

Реалізовано у межах проєкту «Запобігання поширенню та реагування на COVID-19 в районах на Сході України, постраждалих від конфлікту», що реалізується Консорціумом Зменшення Ризику (#3Р) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …