Повернути виборче право – шанс вирішити проблеми впо. Переселенці об’єднались у коаліцію.

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
1

У вересні 2016 року представники громадських організацій, в межах програми тренінгу «Адвокаційна кампанія із захисту прав ВПО для громадських організацій» у  м. Харків вирішили об’єднатися у Коаліцію «Переселенці за оновлену Україну» та вже у жовтні 38 організацій підписали Меморандум про таку коаліцію. Координатором обрано Сергія Стулова.

Материал в тему: Невидимая война украинских переселенцев или Конституция не для всех.

 

Коаліція «Переселенці за оновлену Україну» (далі: Коаліція) являє собою  громадський майданчик для об’єднання зусиль у сферах взаємного інформування, взаємодії, сумісного вирішення спільних проблем переселенців і громад, в які вони інтегруються;  вона є українським голосом Донбасу і Криму.

Метою коаліції –  сприяння розбудові оновленої держави що базується на принципах прозорості, демократії, дотримання прав людини та недискримінації у всіх сферах своєї діяльності, а також залученню громадян до контролю за діяльністю органів влади та прийняття рішень на всіх рівнях.

Пілотним проектом для коаліції стала всеукраїнська акція #МаюПравоОбирати
Чому саме виборче право? Кількість виборців — переселенців близько двох мільйонів — це 5% для будь-якої партії, щоб стати парламентською.
Дискримінація, розчарування в партіях, представлених у парламенті і Закони, прийняті в останні два роки (в тому числі Закон України про місцеві вибори, що позбавив внутрішньо переміщених осіб виборчого права (про що було багато мітингів)) привели до вирішення переселенців відстоювати свої права.
Перший крок кампанії з відстоювання своїх прав — звернення до Державного реєстру виборців з вимогою про внесення змін. Від того, якою буде отримана відповідь, залежить подальший розвиток подій. Зараз ми закликаємо ВСІХ діяти активно і спільно. На сьогодні акцію підтримали переселенці Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Київа, Рівного, Харківа, Бердянська, Приморська, Маріуполя, Новомосковська, Родинського, Броваров і це не повний список міст в яких вимушені підтримали акцію.

Час ще є, акція буде завершена 10 грудня у Міжнародний День захисту прав людини, тому кожен бажаючий встигне захистити своє право на голос, та вже завтра звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців свого району.

Як це зробити?

Достатньо приєднатися до групи у фейсбуці «Избирательное право для ВПЛ». Де викладені всі необхідні документи та алгоритм дій.

Пошта idpsuacoalition@gmail.com

vernut-pravo-golosa

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …