Підписано перші договори з ВПО, які отримають пільгові іпотечні кредити в рамках проєкту від KfW

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

5 серпня 2021 року, в приміщенні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підписано перші договори з 5 сім’ями з числа внутрішньо переміщених осіб, які отримали пільгові іпотечні кредити в рамках проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Урядом України за підтримки Уряду Німеччини.

В заході взяли участь безпосередньо 5 родин, які стали переможцями у рамках першого відбору, а також заступниця міністра з питань реінтеграції ТОТ України Інна Драганчук, перший заступник Голови правління Держмолодьжитло Іван Парух, директор Київського офісу Банку розвитку KfW Курт Штрассер, представники Мінреінтеграції та Держмолодьжитла.

«Ми дуже щасливі, що сьогодні завдяки нашим партнерам — Уряду Німеччини, є можливість дійсно допомагати внутрішньо переміщеним особам у найбільш складному питанні – забезпеченні власним житлом. Наша спільна мета — аби в реєстрі житлових потреб ВПО не було жодного кандидата, і всі, хто колись були змушені переїхати з рідних земель — житимуть щасливо на новому місці у власному, комфортному житлі», — зазначила заступниця міністра Інна Драганчук.

Зазначимо, що переможців було відібрано шляхом рандомного відбору, який відбувся 21.07.2021.

Квартири, які планується придбати в рамках цих договорів розташовані в Києві та Київській області. Загальна сума кредитних коштів, за вказаними договорами становить 5 296 136,00 грн.

Додамо, що кредит  надається строком на 20 років під пільгові умови – 3 % річних у гривні із розрахунку 63 кв. м. загальної площі на сім’ю.

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …