Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Підписано перші  договори з ВПО, які отримають пільгові іпотечні кредити в рамках проєкту від KfW
8:13, 06 августа 2021

Підписано перші договори з ВПО, які отримають пільгові іпотечні кредити в рамках проєкту від KfW


5 серпня 2021 року, в приміщенні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підписано перші договори з 5 сім’ями з числа внутрішньо переміщених осіб, які отримали пільгові іпотечні кредити в рамках проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Урядом України за підтримки Уряду Німеччини.

В заході взяли участь безпосередньо 5 родин, які стали переможцями у рамках першого відбору, а також заступниця міністра з питань реінтеграції ТОТ України Інна Драганчук, перший заступник Голови правління Держмолодьжитло Іван Парух, директор Київського офісу Банку розвитку KfW Курт Штрассер, представники Мінреінтеграції та Держмолодьжитла.

«Ми дуже щасливі, що сьогодні завдяки нашим партнерам – Уряду Німеччини, є можливість дійсно допомагати внутрішньо переміщеним особам у найбільш складному питанні – забезпеченні власним житлом. Наша спільна мета – аби в реєстрі житлових потреб ВПО не було жодного кандидата, і всі, хто колись були змушені переїхати з рідних земель – житимуть щасливо на новому місці у власному, комфортному житлі», – зазначила заступниця міністра Інна Драганчук.

Зазначимо, що переможців було відібрано шляхом рандомного відбору, який відбувся 21.07.2021.

Квартири, які планується придбати в рамках цих договорів розташовані в Києві та Київській області. Загальна сума кредитних коштів, за вказаними договорами становить 5 296 136,00 грн.

Додамо, що кредит  надається строком на 20 років під пільгові умови – 3 % річних у гривні із розрахунку 63 кв. м. загальної площі на сім’ю.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска