Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Петиція щодо відновлення фінансування програми «Доступне житло» для переселенців і учасників АТО/ООС
8:46, 18 марта 2021

Петиція щодо відновлення фінансування програми «Доступне житло» для переселенців і учасників АТО/ООС


В Державному бюджеті на 2020 рік було передбачено 100 млн. грн. на надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.

Таким чином передбачалося бодай часткове забезпечення виконання програми «Доступне житло», за якою держава взяла на себе фінансування 50% вартості житла для переселенців і учасників АТО/ООС.

Однак, 13 квітня 2020 року було внесено зміни, згідно з якими з Державного бюджету на 2020 рік видалено раніше передбачені видатки для державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла переселенцями і учасниками АТО/ООС.

Програма «Доступне житло» є найдієвішим механізмом державної підтримки у вирішенні житлового питання переселенцями і учасниками АТО/ООС, який було успішно застосовано у 2017 – 2019 роках.

Проте, на жаль, цей механізм на сьогодні не може діяти з причини відсутності його фінансування.

В результаті, тисячі сімей переселенців і учасників АТО/ООС, що не перший рік потребують поліпшення житлових умов, не мають власного житла, потребують невідкладної державної підтримки, так і залишаються незабезпеченими власною житловою площею.

Держава не має залишатись осторонь проблем людей, що своїми діями вже довели їй свою відданість і підтверджують своє бажання жити та працювати задля її подальшого зміцнення та розвитку.

Просимо відновити фінансування програми «Доступне житло» для переселенців і учасників АТО/ООС.

Підписати петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/114358

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска