Переселенцы запустили флешмоб против российской агрессии на Донбассе

Курсы для переселенцев

В сети набирает популярность видеоролик, в котором жители Донбасса, покинувшие свои города из-за войны, рассказывают о российской агрессии.

Герои ролика подчеркивают, что они всегда говорили на русском языке и никто их не притеснял. По их словам, Российская Федерация использует миф о «притеснении русскоязычных граждан» для военной агрессии и захвата территорий. Переселенцы напомнили, как раньше Россия проявляла агрессию в Нагорном Карабахе, Приднестровье, Осетии, Грузии и Чечне.

Сейчас, как отмечают участники флешмоба, российские интернет-боты сеют ненависть и насилие в Каталонии, Париже и других точках Европы. Спецслужбы стран Европейского союза неоднократно заявили о вмешательстве России в информационное пространство.

Участники флешмоба уверены, что смерть людей на Донбассе не останется безнаказанной – России придется ответить за преступления в международном суде в Гааге.

Для участия во флешмобе необходимо записать свой видеоролик, добавив хештеги: #ГолосДонбасса #Ихтамнет #российскаяагрессия #Voice_of_Donbass #Russian_aggression #Donbass’s_voice.

Напомним, Газпром проиграл Нафтогазу и должен выплатить свыше 2 млрд долларов.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …