ПЕРЕСЕЛЕНЦЫ ИЗ ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТИ СОЗДАЛИ ДЕТСКИЙ ДОМ СЕМЕЙНОГО ТИПА

Курсы для переселенцев

Более пяти тысяч детей в Украине нуждаются в семье. Часто пребывание ребенка в приютах и интернатах несет риск негативных последствий. Боевые действия на Донбассе осложняют ситуацию в нашем регионе.

В 2020 году в Украине намерены отказаться от государственных интернатов. Ликвидация интернатов вовсе не означает, что дети останутся без крыши над головой. Власти обещают создавать условия для проживания детей с родителями, в приемных семьях, построить новые детские дома семейного типа.

Семья Закировых, Вероника и Ренат, — переселенцы с оккупированной территории Луганской области. После переезда создали в Лисичанске детский дом семейного типа. Приемные родители воспитали двоих родных детей и сейчас у них 10 приемных.

Взрослая родная дочь Вероники тоже стала мамой приемных детей. Она воспитывает одного родного ребенка и пятерых мальчиков и девочек, которых они с мужем-шахтером забирали из детских домов.

Подробнее – в сюжете ОТВД:

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

УКРАИНА
У Європі будут відкривати українські школи

Відбулось засідання ТСК з питань захисту прав ВПО та інших осіб на якому розглянули три питання:  про підтримку українських біженців закордоном; питання захисту права на освіту українських дітей і молоді, які є ВПО або перебувають на тимчасово окупованих територіях України; шляхи збільшення ефективності надання грошової допомоги постраждалим з боку держави та міжнародних …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …