Переселенці та місцеві жителі Красногорівки можуть отримати грошову допомогу

НОВОСТИ ВОСТОКА

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Офісу Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID) є проект, спрямований на покращення продовольчої безпеки у східній Україні. Внутрішньо переміщені особи, а також місцеві жителі Красногорівки можуть отримати грошову допомогу для придбання продуктів харчування.

«Найуразливіші та з найгіршим доступом до продуктів харчування особи отримуватимуть грошову допомогу для покриття основних потреб у продуктах харчування протягом холодного сезону у розмірі приблизно 970 гривень на місяць протягом чотирьох місяців», — зазначає Норвезька рада у справах біженців.

Щоб узяти участь у проєкті, необхідно зареєструватися. Красногорівці можуть подати заяву на участь у програмі 31 жовтня з 09:30 до 14:30 та 1 листопада з 09:30 до 14:30 у приміщенні військово-цивільної адміністрації Красногорівки

Для реєстрації у проекті потрібні наступні документи:

  • оригінал паспорта кожного члена родини, свідоцтво про народження для кожної дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
  • довідка переміщеної особи для кожного члена переміщеної родини;
  • довідка про склад сім’ї (за наявності);
  • документи, що підтверджують групу вразливості: довідка про інвалідність; довідка про серйозне хронічне захворювання; довідка, що засвідчує наявність лише одного з батьків у родині; довідка, що підтверджує втрату роботи;
  • довідка, що засвідчує пошкодження житла (за наявності);
  • довідка, що засвідчує доходи кожного працездатного члена родини (за наявності).

Пріоритет у відборі учасників надаватиметься наступним категоріям:

  • внутрішньо переміщені особи з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • місцеві жителі району, що постраждали внаслідок конфлікту, із доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • багатодітні родини (2 та більше дітей) з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • одинока/ий мати/батько, яка/ий виховує дитину до 18 років з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • літні люди (60+) з доходом на одного члена родини менше 1936 грн на місяць;
  • родини, які складаються з однієї особи з доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць;
  • люди з інвалідністю (1 та 2 групи) та люди із серйозними хронічними захворюваннями (ВІЛ, туберкульоз, онкологія, діабет тощо) із доходом на одного члена родини менше 1936 гривень на місяць.

Звернуть увагу, дохід включає прибуток з неофіційних джерел, таких як сільське господарство, оренда, грошові перекази тощо.

ВПЛ та місцеві жителі Мар’їнки у аналогічній програмі могли зареєструватися 14 та 16 жовтня 2019 року.

Додаткову інформацію про проект, можна отримати за телефоном «гарячої» лінії Норвезької ради у справах біженців — 0800 302 007.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Европейские страны предоставляют бесплатное лечение пострадавшим от войны украинцам: как получить помощь

Программа охватывает как гражданских, так и военных, среди которых около 739 детей с тяжелыми заболеваниями, и оказывает им специализированную помощь и реабилитацию Украинцы, которые понесли ущерб от войны, имеют возможность получить бесплатную медицинскую помощь в клиниках Европы и мира. С момента полномасштабного вторжения России еженедельно украинские больницы направляют украинцев на …

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

Глушитель на АК