Пятница, 2 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS
Пятница, 2 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
У парламенті зареєстровано законопроект про виплату пенсій мешканцям тимчасово окупованих територій
6:59, 27 ноября 2019

У парламенті зареєстровано законопроект про виплату пенсій мешканцям тимчасово окупованих територій


Під час виїзного засідання Комітету з питань прав людини в Донецькій та Луганській областях центральною темою обговорення була виплата пенсій.

Ситуація коли більше половини зареєстрованих на непідконтрольних територіях пенсіонерів не можуть отримати чесно зароблену пенсію – ненормальна. А факти численних смертей літніх людей на пунктах пропуску – жахають та обурюють!

Потрібні негайні зміни! Й тому разом з колегами став автором законопроекту 2083-д, який покликаний відновити конституційне право українських громадян на пенсійне забезпечення.

Ми пропонуємо:

— Надати людям, які жили на тимчасово окупованих територіях і не могли платити страхові внески, право докупити стаж без застосування санкцій;

— В разі втрати документів дати можливість розраховувати пенсію на підставі інформації з реєстру застрахованих осіб;

— Скасувати обов’язковість реєстрації пенсіонерів як ВПО для отримання пенсій;

— Виплачувати заборгованість по пенсіям без терміну давності (наразі діє ліміт – 3 роки).

В результаті ми повернемося до практики усіх цивілізованих країн, де громадян не дискримінують лише через те, що вони потрапили в епіцентр конфлікту й стали його жертвами.

Дуже розраховую на розуміння та підтримку народних депутатів без різниці політичних поглядів, бо захист законних прав громадян мусить бути нашим спільним завданням!

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67473

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска