НОВОСТИ ВОСТОКА

У Харкові в рамках п’ятого «Донбас Медіа Форуму-2019» відбулась спеціальна дискусія з питань укріплення національної єдності, розбудови і розвитку підконтрольних українському уряду територій Донбасу, укріплення зв’язків з громадянами, що проживають на тимчасово окупованих територіях. Участь у заході взяв голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Під час свого виступу він підкреслив, що на тимчасово окупованій території живуть українці, які є заручниками ситуації. Тому нам треба боротися за розум та свідомість людей, прибрати для них перепони та одночасно розвивати підконтрольну територію Донеччини.

«Боротися перш за все за свідомість людей, а вже потім — за території. Розбудовувати інфраструктуру на контрольованій частині області. Із розумінням ставитися до потреб і проблем людей, які проживають на території окупованій. Люди на непідконтрольній українській владі території повинні чітко розуміти, що на них тут чекають і їм готові допомогти. Вони мають право отримувати усі соціальні виплати, бо являються частиною соціуму Донеччини та всієї України. З 2015 року реалізуються інфраструктурні проекти, вкладаються величезні кошти у розбудову підконтрольної частини Донецької області. І з цього, як зазначив Президент України Володимир Зеленський, почнеться реінтеграція Донбасу», — наголосив очільник області Павло Кириленко.

Також під час заходу присутні обговорили ініціативи Офісу Президента щодо зміни структури органів влади, відповідальних за реінтеграцію непідконтрольних районів Донбасу, зокрема об’єднання Міністерства інформаційної політики з іншими міністерствами. 

У ході дискусії заступник голови Офісу Президента Юрій Костюк висловив думку про великий суспільний політичний діалог, який планується провести у жовтні цього року в Маріуполі.

«Ми хочемо зібрати на одному майданчику всі організації, ЗМІ, які займаються інформаційним спротивом і побудувати єдину стратегію. Тому що  всередині країни існує декілька протилежних точок зору. Хотілося, щоб це було суспільне рішення. Є чотири речі, необхідних для процесу реінтеграції – прозорість, коли вирішує суспільство, реалізм – об’єктивний погляд на ситуацію, консолідація – де учасники погоджуються зі стратегією, та імплементація  — коли задуми перетворюються у дію», — зазначив Юрій Костюк.

Після дискусії голова Донецької ОДА Павло Кириленко поспілкувався з журналістами та громадськими діячами та відповів на усі гострі запитання. 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Европейские страны предоставляют бесплатное лечение пострадавшим от войны украинцам: как получить помощь

Программа охватывает как гражданских, так и военных, среди которых около 739 детей с тяжелыми заболеваниями, и оказывает им специализированную помощь и реабилитацию Украинцы, которые понесли ущерб от войны, имеют возможность получить бесплатную медицинскую помощь в клиниках Европы и мира. С момента полномасштабного вторжения России еженедельно украинские больницы направляют украинцев на …

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

Глушитель на АК