Четверг, 1 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 1 декабря 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
«Донбас Медіа Форумі-2019». Видео
15:12, 09 сентября 2019

«Донбас Медіа Форумі-2019». Видео


У Харкові в рамках п’ятого «Донбас Медіа Форуму-2019» відбулась спеціальна дискусія з питань укріплення національної єдності, розбудови і розвитку підконтрольних українському уряду територій Донбасу, укріплення зв’язків з громадянами, що проживають на тимчасово окупованих територіях. Участь у заході взяв голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Під час свого виступу він підкреслив, що на тимчасово окупованій території живуть українці, які є заручниками ситуації. Тому нам треба боротися за розум та свідомість людей, прибрати для них перепони та одночасно розвивати підконтрольну територію Донеччини.

«Боротися перш за все за свідомість людей, а вже потім — за території. Розбудовувати інфраструктуру на контрольованій частині області. Із розумінням ставитися до потреб і проблем людей, які проживають на території окупованій. Люди на непідконтрольній українській владі території повинні чітко розуміти, що на них тут чекають і їм готові допомогти. Вони мають право отримувати усі соціальні виплати, бо являються частиною соціуму Донеччини та всієї України. З 2015 року реалізуються інфраструктурні проекти, вкладаються величезні кошти у розбудову підконтрольної частини Донецької області. І з цього, як зазначив Президент України Володимир Зеленський, почнеться реінтеграція Донбасу», — наголосив очільник області Павло Кириленко.

Також під час заходу присутні обговорили ініціативи Офісу Президента щодо зміни структури органів влади, відповідальних за реінтеграцію непідконтрольних районів Донбасу, зокрема об’єднання Міністерства інформаційної політики з іншими міністерствами. 

У ході дискусії заступник голови Офісу Президента Юрій Костюк висловив думку про великий суспільний політичний діалог, який планується провести у жовтні цього року в Маріуполі.

«Ми хочемо зібрати на одному майданчику всі організації, ЗМІ, які займаються інформаційним спротивом і побудувати єдину стратегію. Тому що  всередині країни існує декілька протилежних точок зору. Хотілося, щоб це було суспільне рішення. Є чотири речі, необхідних для процесу реінтеграції – прозорість, коли вирішує суспільство, реалізм – об’єктивний погляд на ситуацію, консолідація – де учасники погоджуються зі стратегією, та імплементація  — коли задуми перетворюються у дію», — зазначив Юрій Костюк.

Після дискусії голова Донецької ОДА Павло Кириленко поспілкувався з журналістами та громадськими діячами та відповів на усі гострі запитання. 

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска