Парі-Матч — чесна онлайн букмекерська контора з багатою історією і бездоганною репутацією. За підсумками огляду можна сказати, що в БК Париматч створені ідеальні умови для беттінга: хороші коефіцієнти, унікальний розпис, бонуси новим гравцям, різні акції, зручні програми для гри з мобільного і професійна служба підтримки. Про ці та інші моменти — в докладному огляді.

Для отримання бонусу необхідно пройти реєстрацію в БК Парі-Матч з подальшою ідентифікацією і одним із запропонованих способів поповнити рахунок. Після внесення 100 рублів на ігроковй рахунок, гравцям нараховується бонус, який дорівнює 1000 рублів. Гроші стають доступними для гри або виплати за умови набору необхідної кількості бонусних очок.

Коефіцієнти в букмекерській конторі Parimatch хороші. Середня маржа — 6-7% в пре-матчі. Як і більшість інших букмекерів, найнижча маржа пропонується для ставок на топові футбольні турніри — 4-5%. Однак незадовго до стартового свистка відсоток маржі знижується до 2%. Інші європейські чемпіонати з топ-20, наприклад Португалія і Бельгія, обкладаються маржею 5.5%. Непопулярні турніри — до 8%.

Цікава позиція в Парі-Матч з хокею. Для ставок на КХЛ і інші європейські чемпіонати маржа становить 5-6%, тоді як на NHL коефіцієнти трохи нижче — 7%. Теніс йде з маржею 7-8%, незалежно від статусу змагань.

У ставках на баскетбол закладається маржа від 7% до 12%, при цьому показники різняться для ринків: тотал і фора — 7-8%, основний результат — 10-12%.

Порада: робити ставки на футбол в Parimatch краще перед стартом поєдинку, оскільки букмекерська контора підвищує коефіцієнти ближче до початку футбольних матчів.

Букмекер поступається за рівнем котирувань багатьом конкурентам, але завдяки наявності послуги «Замовлення коефіцієнта» і лінії «Експрес Плюс» заслуговує високу оцінку за коефіцієнти.

Замовлення коефіцієнтів — функція, що дозволяє кожному клієнту замовити свій коефіцієнт, який на 10% може бути вище зазначеного в лінії. Доступна послуга для ставок на суму від 1000 доларів. Рішення по кожній заявці приймається індивідуально.

Експрес Плюс — спеціальна лінія з підвищеними коефіцієнтами для ставок типу експрес. Ставити по цій лінії можна на експреси, що складаються мінімум з трьох подій.