Site icon Переселенцы

Открытие сервисного центра на кпвв “Новотроицкое”

ВІДКРИТТЯ НА КПВВ “НОВОТРОЇЦЬКЕ” СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ.

16 грудня на КПВВ “Новотроїцьке” було відкриття багатофункціонального сервісного центру. До складу сервісного центру входять: ЦНАП, відділення “Нової пошти” та “Ощадбанку”, кімната матері та дитини, фельдшерський пункт, де можна буде зробити експрес-тестування на COVID-19, аптека, магазин “ОСТО”, де громадяни можуть придбати телефони та сім-картки. Тепер усі громадяни України зможуть отримати усі соціальні та адміністративні послуги, безоплатну правову допомогу.

Усі споруди сервісного центру доступні для осіб з інвалідністю. Сервісний центр дав змогу створити нові робочі місця для мешканців найближчих населених пунктів. У відділенні Ощадбанку 4 робочих місця, з них 3 операційно-касові вікна та 1 завідуючий відділення. Час обслуговування клієнтів ідентичний роботі КПВВ. У відділенні можна скористатися будь-якою банківською послугою, від отримання пенсійних або соціальних виплат, проходження ідентифікації, здійснення купівлі/продажу іноземної валюти, отримання або відправка міжнародних переказів по Україні, поповнення мобільного зв’язку, відкриття рахунку, оформлення депозитів, сплата послуг. Є термінал самообслуговування.

Відділення може надати послуги до 2000 осіб на день. Назовні відновлення розташовані 4 банкомати. У фельдшерському пункті є окремий маніпуляційний кабінет. Участь у відкритті сервісного центру взяли Віцепрем’єр-міністр України -Міністр з питаннь реінтеграції тимчасово окупованих територій Резніков Олексій, голова обласної ВЦА Кириленко Павло, Надзвичайний і Повноважний посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцкі, заступник Генерального консула Федеративної республіки Німеччина в Донецьку Петер Герр.

Exit mobile version