Пятница, 9 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
ООН ПІДТРИМАЄ ІННОВАЦІЙНІ СТАРТАПИ ДЛЯ ГРОМАД СХОДУ УКРАЇНИ
8:03, 20 октября 2020

ООН ПІДТРИМАЄ ІННОВАЦІЙНІ СТАРТАПИ ДЛЯ ГРОМАД СХОДУ УКРАЇНИ


Програма ООН з відновлення та розбудови миру проводить всеукраїнський конкурс it-рішень для громад східної України EastCode. Усі охочі можуть подати заявку для участі у конкурсі, де будуть відібрані найкращі IT-проєкти для реалізації у Донецькій та Луганській областях.

Теми проєктів мають стосуватися місцевого врядування, охорони довкілля та наближення публічних послуг до населення східних регіонів України.

Фіналісти конкурсу зможуть отримати від 5 до 10 тисяч доларів на свій проєкт. Головні критерії при відборі стартапів – інноваційність, масштабованість, реалістичність та соціальний вплив. Детальніше із вимогами можна ознайомитися за посиланням.

Оцінювання відбуватиметься у кілька етапів, фінальне рішення щодо розподілу грантових коштів виноситиме журі на основі онлайн-презентацій учасників.

Термін прийому заявок: з 12 жовтня до 23 листопада.

Національний конкурс організовано у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Донецькою та Луганською ОДА за фінансової підтримки урядів Канади, Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму підтримують міжнародні партнери: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска