Официально продлен Закон об «особом статусе» Донбасса

НОВОСТИ ВОСТОКА

4 октября, Верховная Рада приняла законопроект № 9153 о продлении действия Закона «Об особенностях местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей», действие закона продлено до 31 декабря 2019 года..

Пролонгация закона произошла до 31 декабря 2019 года. За данный законопроект в целом проголосовало 245 народных депутатов. Также были обнародованы результаты голосования по фракциям:

Перед голосованием народный депутат БПП Иван Винник отметил: «Продление действия закона укрепит Украину в дипломатическо-политическом плане и повлияет на продление антироссийских санкций».

В свою очередь, первый вице-спикер Верховной Рады Ирина Геращенко подчеркнула, что пролонгация документа «носит технический характер.

Закон об «особом статусе Донбасса» вступит в силу только после того, как с территории Украины будут выведены незаконные вооруженные формирования и будут проведены легитимные местные выборы в отдельных районах Донбасса.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Канада, Німеччина, Румунія: як обрати країну для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 2

Яку країну обрати майже через два роки великої війни? Умови у різних державах постійно змінюються, тож варто придивитися до можливостей. Редакція Евакуація.City вивчила офіційні документи та поговорила з волонтерами, а також українцями, які живуть в різних державах і склала рейтинг країн для евакуації. У ньому розповідаємо про дорогу, грошову допомогу, роботу, документи, ціни, …