Объявили голодовку: одесские переселенцы с Донбасса устроили акцию протеста в Киеве (фото, видео)

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Люди протестуют из-за того, что в здание на Успенской, 4, где они живут уже 7 лет, месяц нет света. Они подозревают, что так их пытаются выселить из здания. Люди ночевали под Офисом президента, а сегодня устроили голодовку.

Об этом корреспонденту Украинской Службы Информации рассказала организатор акции протеста Софья Маркина.

Под Офисом президента протестуют несколько переселенцев с Востока Украины. Бессрочная акция началась в 10 утра 18 октября, люди ночевали прямо на земле, а сегодня объявили голодовку. Переселенцы протестуют из-за того, что уже месяц в здании на Успенской, 4 нет электричества.

Там проживают 140 человек, из них 30 несовершеннолетних детей и 11 людей с инвалидностью. Люди вынуждены готовить еду на костре. Они уверены, что так их пытаются выжить из здания.

К нам вчера выходил советник руководителя Офиса президента Андрей Ляхович. Он нас выслушал, сейчас они что-то решают. Но мы объявили сегодня голодовку и продолжим здесь стоять, пока проблему не решат, — рассказала организатор акции протеста Софья Маркина.

Дом, в котором поселились переселенцы, был построен в 1844 году и принадлежал Администрации морских портов, пару лет назад его передали в коммунальную собственность Одесской областной госадминистрации.

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes