Новая почта открыла первое отделение в Варшаве: сколько стоит отправить посылку родным в Украину

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

Украинская частная компания “Новая почта” открыла в Варшаве первое отделение. Теперь украинцы, находящиеся в польской столице и пригороде, могут отправить родным посылки украинским перевозчиком. Во сколько обойдется это удовольствие?

Новая почта открыла первое отделение в Варшаве: сколько стоит отправить посылку родным в Украину - today.ua

Украинцы за границей в основном пользуются услугами частных перевозчиков или водителей пассажирских автобусов, чтобы отправить посылку домой или получить пачку из Украины. В среднем цена у частников составляет 50 злотых (373 грн) за посылку до 10 кг, плюс по 5 злотых (37 грн) за каждый килограмм сверху.

“Новая почта” предлагает свои услуги по чуть меньшей цене. Например, посылку до 2 кг можно отправить за 30 злотых (224 грн); до 10 кг – за 45 злотых (335 грн); и до 30 кг – за 50 злотых (373 грн).

На сегодняшнее время отделение “Новой почты” есть только в Варшаве, по адресу Męcińska, 18. График работы: с понедельника по пятницу с 8:00 до 20:00, в субботу и воскресенье с 9:00 до 18:00.

Новая почта открыла первое отделение в Варшаве: сколько стоит отправить посылку родным в Украину

В течение октября украинская почтовая компания планирует открыть отделения в таких польских городах, как Краков, Вроцлав, Жешув и Познань.

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …