Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

ЛУГАНЩИНА

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу.

Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації.

Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У цьому раунді планують допомогти більше як 55 тисячам осіб.

Заявки прийматимуть 10 днів – до 17 години 18 вересня. Усі заявки, подані протягом цього періоду, будуть розглянуті на рівних умовах. Тому немає потреби поспішати з поданням у перший день, оскільки це може спричинити перебої в роботі системи.

NRC може вибірково перевіряти заявки для верифікації наданої інформації. Будь ласка, заповнюйте форму ретельно й точно.

NRC — це гуманітарна організація, яка спрямовує свої зусилля на допомогу тим, хто перебуває у найбільш вразливому становищі. Через обмежені фінансові ресурси вона не може допомогти всім заявникам. Пріоритет надаватимуть особам, які проживають у зоні бойових дій або є внутрішньо переміщеними особами з цих регіонів.

Будьте обережні щодо можливих шахрайських дій. NRC ніколи не запитує ваші банківські дані, такі як номер кредитної картки, PIN-код або CVV. Гуманітарна допомога надається безплатно, і вам ніколи не повинні пропонувати оплатити її. Якщо ви отримали підозріле повідомлення електронною поштою, смс або через соціальні мережі, не відповідайте на нього. Перевірте інформацію – зателефонуйте на гарячу лінію NRC за номером 0 800 302 007.

Дізнайтеся більше про можливість отримання допомоги за посиланням: https://needaid-ua.nrc.no/uk/page/kobolanding.

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

УКРАИНА
У Європі будут відкривати українські школи

Відбулось засідання ТСК з питань захисту прав ВПО та інших осіб на якому розглянули три питання:  про підтримку українських біженців закордоном; питання захисту права на освіту українських дітей і молоді, які є ВПО або перебувають на тимчасово окупованих територіях України; шляхи збільшення ефективності надання грошової допомоги постраждалим з боку держави та міжнародних …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …