«Невже знову держава кидає цих людей?» Фінансування кредитних програм для ВПО

НОВОСТИ ВОСТОКА

Шановний пане президенте, Володимир Зеленський !
Звертаюсь до Вас особисто, тому що ситуація зайшла у глухий кут.
Я, громадянка України, в 2014 через бойові дії в моєму місті була вимушена покинути своє житло, друзів, роботу та частину життя, і переїхала разом із сім’єю до Києва.

Ті складнощі, через які ми проходимо кожного дня за ці 5 років, розповідати довго. Як два роки виборювали право на Доступне житло
та затвердження постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 №819.

Але фінансування було мізерним.

І ось за Вашею ініціативою, зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» збільшено або встановлено асигнування за бюджетними програмами:

2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» на суму 300 млн. грн;
2751390 «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла» на суму 200 млн.грн.

Для розподілення виділених коштів 27 листопада 2019 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову № 980, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла. Вказаний порядок передбачав видання пільгових кредитів в поточному році.
Ось нарешті промінь надії осяйнув тих людей, що так давно цього чекали. Зібрали вчасно документи згідно розпорядженню, позаймали грошей на 50% частину або перший внесок. Виконали все, але державних грошей на рахунках не має! Ми бачемо виступ Олексій Гончарук (Oleksiy Honcharuk), але про нас жодних коментарів.
Я хочу запитати Вас: ЩО ЦЕ?! Невже знову держава кидає цих людей? Невже ми знову повинні пережити нові втрати та розчарування? Скажіть нам, за які гріхи ми так розплачуємось?!

Лише на Вас надія, що та тисяча людей, котрі подали документи та чекають лише надходження коштів для виконання зобов’язань держави, увійдуть в новій рік вже повноцінними громадянами своєї країни.

#ВолодимирЗеленський
#ОлексійГончарук

Джерело

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …