Суббота, 25 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
“Невже знову держава кидає цих людей?” Фінансування кредитних програм для ВПО
11:16, 20 декабря 2019

“Невже знову держава кидає цих людей?” Фінансування кредитних програм для ВПО


Шановний пане президенте, Володимир Зеленський !
Звертаюсь до Вас особисто, тому що ситуація зайшла у глухий кут.
Я, громадянка України, в 2014 через бойові дії в моєму місті була вимушена покинути своє житло, друзів, роботу та частину життя, і переїхала разом із сім’єю до Києва.

Ті складнощі, через які ми проходимо кожного дня за ці 5 років, розповідати довго. Як два роки виборювали право на Доступне житло
та затвердження постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2018 №819.

Але фінансування було мізерним.

І ось за Вашею ініціативою, зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» збільшено або встановлено асигнування за бюджетними програмами:

2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» на суму 300 млн. грн;
2751390 «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла» на суму 200 млн.грн.

Для розподілення виділених коштів 27 листопада 2019 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову № 980, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла. Вказаний порядок передбачав видання пільгових кредитів в поточному році.
Ось нарешті промінь надії осяйнув тих людей, що так давно цього чекали. Зібрали вчасно документи згідно розпорядженню, позаймали грошей на 50% частину або перший внесок. Виконали все, але державних грошей на рахунках не має! Ми бачемо виступ Олексій Гончарук (Oleksiy Honcharuk), але про нас жодних коментарів.
Я хочу запитати Вас: ЩО ЦЕ?! Невже знову держава кидає цих людей? Невже ми знову повинні пережити нові втрати та розчарування? Скажіть нам, за які гріхи ми так розплачуємось?!

Лише на Вас надія, що та тисяча людей, котрі подали документи та чекають лише надходження коштів для виконання зобов’язань держави, увійдуть в новій рік вже повноцінними громадянами своєї країни.

#ВолодимирЗеленський
#ОлексійГончарук

Джерело

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска