Воскресенье, 27 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 27 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Наталя Веселова: У мешканців прифронтової території на Донеччині виникли проблеми з отриманням пенсій
12:57, 03 июня 2018

Наталя Веселова: У мешканців прифронтової території на Донеччині виникли проблеми з отриманням пенсій


Пенсійні виплати не отримують у Травневому Бахмутського району. Мешканців «сірої» зони змусили отримати довідки переселенців. Після чого виплати мешканцям Травневого були призупинені через перевірки. Про це під час прес-конференції у Краматорську заявила народний депутат України Наталя Веселова, повідомляє ІА «Вчасно».

Змоги виїхати та переоформити документи мешканці прифронтового селища не мають, так, як відсутнє транспортне сполучення. Тому пенсіонери залишилися на декілька місяців без виплат.

«Пенсії — це майно людини. Якщо держава не виплачує пенсії, вона порушує права людини, і не важливо, де людина проживає», — наголосила секретар Комітету з питань соціальної політики зайнятості та песійного забезпечення Наталя Веселова.

Зі слів нардепа, змінити ситуацію допомогло б прийняття законопректу № 6677. Це б дало змогу запровадити в Україні другий рівень пенсійної системи, коли діятиме накопичування коштів на рахунках майбутніх пенсіонерів, появнила народний депутат.

Об авторе: М


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска