Нашим головним завданням є відновлення територіальної цілісності України, — Олексій Резніков

Курсы для переселенцев

Нашим головним завданням є відновлення територіальної цілісності України. Про це Віце-прем‘єр-міністр України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков наголосив під час засідання Комісії з питань координації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Сьогодні тут присутні три суб‘єкти законодавчої ініціативи: члени Уряду, представники Президента та члени Парламенту. Це говорить про те, як серйозно ця комісія налаштована на роботу з гармонізації українського законодавства в частині наших зобов‘язань щодо виконання Угоди про асоціацію. Якщо дивитись формально Мінреінтеграції залучено до виконання п‘яти завдань в контексті Угоди. Чотири з них вже виконані, ще одне знаходиться на стадії виконання і, я впевнений, що в координації з колегами з Мінсоцполітики воно також буде успішно виконано. Але ми ніколи на дивилися на процес зближення з ЄС формально. Метою є реальні зміни у нашій державі, наслідком яких має стати посилення європейської родини, частиною якої є Україна», — сказав Олексій Резніков.

Він наголосив, що ключовим завданням України є відновлення територіальної цілісності і суверенітету України. «А також повернення наших людей і тимчасово окупованих територій», — додав Віце-прем‘єр-міністр, виділивши декілька компонентів, які безпосередньо стосуються контексту Угоди про асоціацію.

«Перший – це необхідність збереження і зміцнення позиції ЄС щодо підтримки України, яка стала жертвою гібридної, у тому числі – збройної агресії. Тобто питання політичної, дипломатичної підтримки, збереження і розширення санкційного режиму проти держави-агресора. Адже причиною нападу стали цінності, які покладені в основу, у тому числі – Угода про асоціацію. Другий важливий компонент реінтеграції тимчасово окупованих територій — ухвалення в Україні законодавства про перехідний період. Тобто захист прав людей, які постраждали від цієї агресії. Третій компонент – економічний. Який дасть можливість Україні стати донором безпекового питання, у тому числі в ЄС», — зазначив Олексій Резніков.

Віце-прем’єр-міністр додав, що відновлення постраждалих від війни регіонів потребує особливих економічних умов. «Ми готуємо Стратегію економічного розвитку Донецької і Луганської областей, втілення якої зробить Україну більш стійкою, перетворить її на донора безпеки у регіоні. Впевнений, що в цьому є і інтереси ЄС, тому радо запрошуємо європейських партнерів до спільної робити у цій сфері. За два тижні, якщо все буде добре, ми плануємо здійснити візит до Брюсселю, щоб проговорити ці та інші аспекти з нашими європейськими візаві. Ми зацікавлені, щоб зустрічі були максимально змістовними», — резюмував Олексій Резніков.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …