Надежда Савченко представила свой мирный план

НОВОСТИ ВОСТОКА

Об этом Надежда Савченко написала на своей странице

Мирний план по Донбасу.

Надія Є! Треба об’єднувати Україну! – так часто кричать брехливі політики опозиційні і привладні. Брешуть!

Справжній принцип їх політики: “роз’єднуй і володарюй!”

Щоб повернути мир на Українську Землю, і повернути наші території, і не допустити зради національних інтересів згідно мінських домовленостей, треба зробити наступні кроки:

1) Президент оголошує дострокові президентські вибори в Україні. Вибори проводяться на всій території України, на окупованих територіях Донецької і Луганської областей також, ще до того, як російські війська покинуть територію України і вийдуть на кордон між РФ і Україною.

В Криму вибори поки що можна проводити із виборчими дільницями на території Херсонської області. Громадяни України з окупованих територій теж мають право бути кандидатами в президенти України.

Результат першого кроку: Українські виборці з усієї території України, включаючи Крим і Донбас, виберуть легітимного президента України. Кандидати із окупованих і анексованих територій не переможуть в Україні, але це дасть українцям спільний вибір майбутнього, всім народом України, та програму спільних дій, яку запропонує переможець президентських виборів в Україні. Вибори відбулися. Росія виводить свої окупаційні війська із території України на кордон між РФ і Україною після виборів, як це прописано в політичній частині мінських угод. Перша перемога над зрадою мінських домовленостей отримана!

2) Рішення про амністію доведеться прийняти новообраному президенту України і діючій, на той момент, ВР України. Рішення нелегке, але без нього неможливе об’єднання України. Тому рішення треба винести на всеукраїнський національний референдум на всій території України, включаючи деокуповані території Донецької і Луганської областей України і для, поки ще анексованого Криму із дільницями для голосування на території Херсонської області. Українці самі вирішать чи готові вони пробачати і просити пробачення.

Позитивним результатом від прийнятої амністії стане зняття страху громадян України з деокупованих територій Донецької і Луганської областей за їх майбутнє у Вільній і Незалежній Україні. Також на всеукраїнський референдум треба винести питання позаблокового статусу України чи курсу України в НАТО і в ЄС. Щоб раз і на завжди розібратися із цим питанням і припинити політичні спекуляції. 3) Новообраний президент України оголошує дострокові перевибори до Верховної Ради України.

Вибори проводяться на всій території України. Вже на деокупованому Донбасі і для ще анексованого Криму, на території Херсонської області України. Громадяни України із деокупованих територій Донецької і Луганської областей України мають право згідно законодавства України зареєструвати свої політичні партії і своїх мажоритарних кандидатів у народні депутати України, якщо мажоритарна система буде повернута в Закон України про вибори, і брати участь у виборах на загальних засадах.

Результатом виборів буде: В український парламент увійдуть до дев’яти мажоритарників від деокупованих територій Донецької і Луганської областей України. Політичні партії регіонального спрямування від деокупованих територій до ВР України не пройдуть.

4) Провести вибори до територіальних громад згідно Закону України про децентралізацію на всій території України, крім поки що анексованого Криму. Результат: Українці зможуть почати жити в мирних умовах цивільного стану, на рівноправних засадах, без особливих статусів один перед одним та розвивати економіку своєї держави.

Порядок кроків, описаний тут, змінити неможливо! Інакше держава Україна програє у війні за збереження національних інтересів українців. А тепер знайдіть, українці, такого президента, який пожертвує своєю владою заради кращої долі українського народу?!

Нелегко правда?! Зеленський обіцяв, що йде на один термін. Зараз порушив обіцянку і вже хоче йти на другий. Володимире Олександровичу, виконайте свою обіцянку, пожертвуйте своєю владою і увійдіть в історію України, як президент, який приніс мир і об’єднання Україні, а не війну, розруху і розкол!

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Нова програма під управлінням НЕФКО за фінансування Євросоюзу забезпечить житлом переселенців у 10 українських містах

Ініційована у відповідь на вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року, програма «Підтримка ЄС для задоволення нагальних житлових потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні», що фінансується Європейським Союзом і реалізується під управлінням НЕФКО, спрямована на забезпечення житлом українців, які були змушені залишити свої домівки внаслідок збройної агресії Російської …