Надання безоплатної первинної правової допомоги в сфері земельних відносин.

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

20-21 вересня в Миколаївській області відбувся престур  »Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин».  Протягом двох днів журналісти з різних куточків України вивчали роботу системи БПД  Миколаївської області, ознайомились з актуальними правовими проблемами та особливостями вирішення цих проблем у сфері земельних відносин, у тому числі у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів.

       Протягом першого дня, окрім Миколаївського місцевого центру з надання БВПД учасники відвідали Товариство з додатковою відповідальністю «Зоря Інгулу» та фермерське господарство «Вікторія», керівники яких презентували свої господарства,розповіли як співпрацюють з системою БПД та поділилися своїм враженням щодо впровадження земельної реформи в Україні.

      Другий день розпочався  з візиту до Широківської громади ,що на баштанщині, де учасники престуру дізналися про те як відбувається земельна реформа, які переваги та ризики вже встигли відчути в громаді.

       Надалі журналістів чекала презентація досвіду співпраці Миколаївського  місцевого центру з надання БВПД та міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. Слід відзначити , що клієнтами центру зокрема є учасники бойових дій, які мають переважне право на отримання земельних ділянок і, власне багато з них вже є землевласниками, відтак мають безліч питань в сфері земельних правовідносин , починаючи з процедури  отримання ділянки, оформлення документів до здачі її в оренду чи купівлі-продажу.

Ще одним важливим пунктом престуру став тренінг, під час якого журналісти дізналися про всі нюанси земельної рефрми України.

Цей престур став можливим і був організовано Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки міністерства аграрної політики та продовольства України.

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …