Среда, 22 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
Надання безоплатної первинної правової допомоги в сфері земельних відносин.
22:48, 27 сентября 2021

Надання безоплатної первинної правової допомоги в сфері земельних відносин.


20-21 вересня в Миколаївській області відбувся престур  »Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин».  Протягом двох днів журналісти з різних куточків України вивчали роботу системи БПД  Миколаївської області, ознайомились з актуальними правовими проблемами та особливостями вирішення цих проблем у сфері земельних відносин, у тому числі у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів.

       Протягом першого дня, окрім Миколаївського місцевого центру з надання БВПД учасники відвідали Товариство з додатковою відповідальністю «Зоря Інгулу» та фермерське господарство «Вікторія», керівники яких презентували свої господарства,розповіли як співпрацюють з системою БПД та поділилися своїм враженням щодо впровадження земельної реформи в Україні.

      Другий день розпочався  з візиту до Широківської громади ,що на баштанщині, де учасники престуру дізналися про те як відбувається земельна реформа, які переваги та ризики вже встигли відчути в громаді.

       Надалі журналістів чекала презентація досвіду співпраці Миколаївського  місцевого центру з надання БВПД та міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. Слід відзначити , що клієнтами центру зокрема є учасники бойових дій, які мають переважне право на отримання земельних ділянок і, власне багато з них вже є землевласниками, відтак мають безліч питань в сфері земельних правовідносин , починаючи з процедури  отримання ділянки, оформлення документів до здачі її в оренду чи купівлі-продажу.

Ще одним важливим пунктом престуру став тренінг, під час якого журналісти дізналися про всі нюанси земельної рефрми України.

Цей престур став можливим і був організовано Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки міністерства аграрної політики та продовольства України.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска