Надання безоплатної первинної правової допомоги в сфері земельних відносин.

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

20-21 вересня в Миколаївській області відбувся престур  »Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин».  Протягом двох днів журналісти з різних куточків України вивчали роботу системи БПД  Миколаївської області, ознайомились з актуальними правовими проблемами та особливостями вирішення цих проблем у сфері земельних відносин, у тому числі у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів.

       Протягом першого дня, окрім Миколаївського місцевого центру з надання БВПД учасники відвідали Товариство з додатковою відповідальністю «Зоря Інгулу» та фермерське господарство «Вікторія», керівники яких презентували свої господарства,розповіли як співпрацюють з системою БПД та поділилися своїм враженням щодо впровадження земельної реформи в Україні.

      Другий день розпочався  з візиту до Широківської громади ,що на баштанщині, де учасники престуру дізналися про те як відбувається земельна реформа, які переваги та ризики вже встигли відчути в громаді.

       Надалі журналістів чекала презентація досвіду співпраці Миколаївського  місцевого центру з надання БВПД та міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. Слід відзначити , що клієнтами центру зокрема є учасники бойових дій, які мають переважне право на отримання земельних ділянок і, власне багато з них вже є землевласниками, відтак мають безліч питань в сфері земельних правовідносин , починаючи з процедури  отримання ділянки, оформлення документів до здачі її в оренду чи купівлі-продажу.

Ще одним важливим пунктом престуру став тренінг, під час якого журналісти дізналися про всі нюанси земельної рефрми України.

Цей престур став можливим і був організовано Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки міністерства аграрної політики та продовольства України.

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …