На Всемирной олимпиаде роботов Украину представят дети-переселенцы

Документы

Представители детской команды «Роботоклуб Угледар» в Донецкой области представят Украину на Всемирной олимпиаде World Robot Olimpiad, который состоится в ноябре в Венгрии. 

Юные дончане завоевали такое право благодаря победе этим летом в Киеве на Всеукраинской олимпиаде по робототехнике, сообщает Урядовый курьер.

В состав команды «Роботоклуб Угледар» вошли трое детей-переселенцев. Все они в свое время были вынуждены уехать из оккупированных Донецка и Ясиноватой.

Создателями клуба являются супруги-переселенцы из Донецка, которые помогают мальчишкам овладевать секретами робототехники и программирования.

«Наши воспитанники на собственном примере показали, что команды даже с небольших городков могут хорошо подготовиться и благодаря этому получить возможность представлять свою страну на всемирных соревнованиях», – считают взрослые организаторы детской команды «Роботоклуб Угледар».

За два года занятий в клубе техническим творчеством дети неоднократно участвовали в региональных и всеукраинских соответствующих турнирах, в которых становились победителями и призерами.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes