На Великодні свята в Україні будуть хмари, дощ, вітер та трошки сонця

НОВОСТИ ЖКХ

Субота 1 травня — спогад про поховання Ісуса Христа — в Україні хмарно, +15…+18° С, на сході та півдні до +21° С, у високогір’ї Карпат +6…+12° С, місцями дощі.

У великодню ніч очікується температура повітря +5…+9° С в центральній, північній, східній частині України, на заході та півдні країни до +13° С, можливі грози, під час грози пориви вітру.

У свято Великодня в Україні — перемога тепла над холодом, благодатні теплі дощі, буйне цвітіння садів. Температура повітря +18…+21° С, у Закарпатті до +23° С, у високогір’ї Карпат +15° С, часом дощі, дощі з грозами, пориви вітру до 5 м/сек. 2 травня почуємо великодні передзвони на честь Христового Воскресіння після семиденного мовчання, дзвони благотворно впливають на організм, за допомогою акустичних биттів здійснюється позитивний хвильовий вплив.

У понеділок, 3 травня — початок Світлої седмиці, яка теж вважається святковою, з урочистими богослужіннями та хресним ходом: на сході України ще буде вище 20° С градусів тепла, на решті території вже похолодає до +15…+18° С.

Травень очікується з нестійкою температурою, можливі короткочасні похолодання, вітер, наступний тиждень нам це продемонструє. Місяць буде з нестабільною, мінливою і тому небезпечною погодою. Очікуються сильні дощі, вітри та значні перепади температур.

На заході країни в суботу вночі +8…+12° С, вдень до +19° С, атмосферний тиск вище норми. У Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях можуть бути дощі, подекуди з грозою. У пасхальну неділю буде хмарно з проясненнями, очікується підвищення температури повітря до +22° С, вдень можливий дощ. Новий тиждень почнеться з похолодання до +14 …+16° С вдень, буде хмарно, місцями дощі, сильний вітер.

У Закарпатті 2 травня температура повітря підніметься до +21° С, а 3 травня знизиться до +14° С. У передвеликодній і великодній день хмарно з проясненнями і дощі, на початку нового тижня теж похмура погода, але опадів не передбачається.

У південних регіонах в передвеликодній день буде до +20° С, Великдень відзначиться комфортною теплою погодою до +22° С, переважно без опадів. У понеділок 3 травня температура повітря ще залишається досить високою +19…+22° С, але очікується посилення вітру, можливі опади. З вівторка прогнозується похолодання при ясній погоді. Температура води у Чорному морі +9° С.

На сході України з суботи до понеділка температура повітря буде підвищуватися з +19° С до + 23…+26° С, проте у вівторок обрушиться до +14…+18° С. У пасхальну неділю опади малоймовірні. У понеділок, 3 травня може бути посилення південного вітру до 8 м/с, можливі опади.

У Харкові передвеликодній день буде похмурим і дощовим, температура +13…+19° С. На Великдень буде часто виглядати сонечко, максимальна температура +20° С, посилення південно-східного вітру до 5 м/сек.

У північних та центральних регіонах у суботу, 1 травня температура повітря вночі +10…+12° С, вдень +17…+18° С, у Кіровоградській та Черкаській областях до +21° С.

На Великдень найвищу температуру покаже термометр в Кіровоградській області +23° С, найнижчу в Чернігівській +17° С. Буде хмарно з проясненнями, очікуються грозові дощі.

У Києві в перший день травня + 11…+18° С, сонечко буде виглядати часто. У пасхальну неділю буде хмарно, вдень очікується дощ, можливо з грозою, для святкування на природі погода не найкраща.

Другий день Великодня буде хмарним з невеликими проясненнями, температура до +17° С. Потужний західний вітер посилиться у другій половині дня та може досягати швидкості 10 м/сек.

На пасхальные праздники в Украине будут грозовые тучи, дождь, ветер и немного солнца.

Суббота 1 мая – воспоминание о погребении Иисуса Христа — в Украине облачно, +15…+18° С, на востоке и юге – до +21° С, в высокогорье Карпат +6…+12° С, местами дожди.

В пасхальную ночь температура воздуха +5…+9° С в центральной, северной, восточной части Украины, на западе и юге страны до +13° С, возможны грозы, во время грозы порывы ветра.

В светлый праздник Пасхи в Украине — победа тепла над холодом, благодатные теплые дожди, буйное цветение садов. Температура воздуха +18…+21° С, в Закарпатье до +23° С, в высокогорье Карпат +15° С, временами дожди, дожди с грозами, во время дождя порывы ветра до 5 м/сек. В этот день после семидневного молчания мы услышим праздничный колокольный звон, который оказывает благотворное влияние на организм, с помощью акустических биений производится позитивное волновое воздействие.

В понедельник, 3 мая – начало Светлой Седьмицы, которая тоже считается праздничной, с торжественными богослужениями и крестным ходом: на востоке Украины будет выше 20 градусов тепла, на остальной территории немного похолодает до +15…+18° С.

Май ожидается с неустойчивой температурой, возможны кратковременные похолодания, ветер, следующая неделя нам это продемонстрирует. Месяц будет с крайне нестабильной, изменчивой и потому опасной погодой. Ожидаются проливные дожди, порывистые ветры и большие перепады температур.

На западе страны в субботу ночью +8…+12° С, днем до +19° С, атмосферное давление немного выше нормы. В Львовской, Ивано-Франковской и Черновицкой областях могут быть дожди, местами с грозой. В пасхальное воскресенье — облачно с прояснениями, ожидается повышение температуры воздуха до +22° С, днем возможен дождь. Новая неделя начнется с похолодания: днем до +14…+16° С, будет облачно, местами дожди, сильный ветер.

В Закарпатье 2 мая температура воздуха поднимется до +21° С, а 3 мая снизится до +14° С. В предпасхальный и пасхальный день облачно с прояснениями и дожди, в начале новой недели тоже пасмурная погода, но дождя не будет.

В южном регионе в предпасхальный день температура поднимется до +20° С. На Пасху по прогнозу Синоптика будет комфортная теплая погода до +22° С, в основном без осадков. В понедельник 3 мая температура еще остается довольно высокой +19…+22° С, но ожидается усиление ветра, возможны осадки. Со вторника — похолодание при ясной погоде. Температура воды в Черном море +9° С.

На востоке Украины с субботы до понедельника температура воздуха будет повышаться с +19° С до +23…+26° С, а во вторник обрушится до +14….+18° С. В пасхальное воскресенье осадки маловероятны. В понедельник, 3 мая ожидается усиление южного ветра до 8 м/с, возможны осадки.

В Харькове предпасхальный день будет пасмурным и дождливым, температура +13…+19° С. На Пасху будет часто выглядывать солнце, максимальная температура +20° С, к вечеру усиление юго-восточного ветра до 5 м/сек. Погода хотя и облачная, но достаточно комфортная.

В северных и центральных регионах в субботу, 1 мая температура воздуха ночью +10…+12° С, днем +17…+18° С, в Кировоградской и Черкасской областях до +21° С.

На Пасху самую высокую температуру покажет термометр в Кировоградской области +23° С, самую низкую в Черниговской +17° С. Будет облачно с прояснениями, ожидаются грозовые дожди.

В Киеве в первый день мая +11…+18° С, солнце будет показываться часто. В пасхальное воскресенье пасмурно, днем ожидается дождь, возможно с грозой, для празднования на природе погода не самая подходящая.

Второй день Пасхи будет облачным с небольшими прояснениями, температура до +17° С. Мощный западный ветер усилится во второй половине дня и может достигать скорости 10 м/сек.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …