На Донбассе – самый высокий в мире процент пожилых людей, пострадавших от боевых действий, – ООН

НОВОСТИ ВОСТОКА

Почти треть людей, нуждающихся в помощи в восточной Украине – старше шестидесяти лет. Об этом украинское представительство Офиса ООН по координации гуманитарных вопросов сообщает в своем Тwitter.

«30% людей, нуждающихся в помощи в восточной Украине старше 60 лет – это самый высокий процент пожилых людей, пострадавших от кризиса, в мире», – подчеркнули в ООН.

В организации добавили, что продолжают доставлять им гуманитарную помощь и «очень нужную надежду на мирный завтрашний день».

 

Ранее эксперты заявляли, что уровень помощи ООН не соответств.ует масштабам конфликта на Донбассе. Сейчас Украина находится на первом месте в мире по числу жертв от наземных мин, но масштабы международной помощи не соответствуют этим потерям. В Украине не развернуты необходимые международные институции, а те органы ООН, которые действуют в Украине, не соответствуют масштабу конфликта и масштабам потерь.

 

Напомним, по мнению координатора системы ООН, координатора по гуманитарным вопросам в Украине Оснат Лубрани, пересечение линии соприкосновения на Донбассе, особенно в Луганской области, – это ужас.

dnews.dn.ua

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …