Молодіжний табір “Сила розмаїття” шукає учасників серед переселенців та мешканців сходу. Як податися

Курсы для переселенцев

Освітній табір “Сила розмаїття” набирає молодь з ідеями щодо рівності й толерантності. Учасниками програми можуть стати члени ЛГБТІ-спільноти, переселенці та мешканці Донбасу.

Про це Вільному радіо розповіла менеджерка проєкту Ксенія Синєокова.

Мета проєкту – зібрати разом представників вразливих груп населення з різних областей України та обговорити соціально важливі теми: права людини, толерантність, боротьбу з утисками.

Табір орієнтований на молодь від 18 до 35 років. Перевагу віддаватимуть зокрема:

  • переселенцям;
  • членам ЛГБТІ-спільноти;
  • представникам національних та етнічних меншин (ромської, єврейської, кримськотатарської громад тощо).

Взяти участь у програмі можуть у тому числі мешканці Донецької та Луганської областей.

Під час занять учасники розроблятимуть концепції проєктів, які можна буде втілювати будь-де в Україні.

“Це будуть проєкти, направлені на міжрегіональну та міжгрупову взаємодію між вразливими групами. Проєкт має бути направлений на залучення всіх цих груп у певному регіоні. Ми будемо старатися зробити такий собі мікс учасників, які можуть обмінятися досвідом: хтось із заходу, хтось зі сходу”, – каже Ксенія Синєокова.

Найкращі концепції можуть отримати гроші на втілення.

Збори проходитимуть з 19 по 24 квітня. З точним місцем проведення поки не визначилися: в залежності від епідситуації табір можуть влаштувати або на сході, або на заході України. У будь-якому випадку, всі витрати на проїзд, проживання та харчування візьмуть на себе організатори.

Подати заявку можна до 2 квітня. Реєстраційна форма – за цим посиланням.

Для довідки:
Табір влаштовують у межах проєкту “Сприяння соціальній згуртованості в Україні”, який реалізується у партнерстві American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI), Благодійного фонду “Восток SOS” та Громадської організації “Центр Громадянських Свобод”.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …