Среда, 22 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
14:36, 22 марта 2016

Молодь серед ВПО з Запоріжжя – запрошуємо на дуже корисний тренінг!


“Молодь з числа ВПО: допомогти собі та іншим у пошуку рішень нагальних проблем”. Запоріжжя 1-3 квітня 2016р.

Якщо Ви молоді, активні, прагнете змін та є переселенцем – ця можливість для ВАС. У рамках проекту ГО Молодіжна Альтернатива та Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні запрошують молодих, активних та небайдужих людей серед ВПО з Запорізької області взяти участь у тренінгах та обговореннях. Проект передбачає тренінги для молоді з числа вимушених переселенців та спільне вироблення пропозицій до влади щодо вирішення проблем ВПО.

Даний проект — це 5 триденних заходів для молоді серед ВПО, які пройдуть у Києві та Запоріжжі. Вже відбулися сесії проекту у Харкові, Вінниці та Дніпропетровську. Мета проекту – встановлення діалогу між молоддю серед ВПО та владою, волонтерами, представниками НУО тощо; руйнація стереотипів у сприйнятті один одного; формування простору, де можна почути думки одне одного та виробити спільне бачення вирішення конфліктів та проблем молоді серед ВПО; обмін досвідом у громадській діяльності; навчання учасників впливати на владу, змушувати владу чути громаду; встановлення тісних контактів між активною молоддю задля ефективної співпраці. Формат – серія круглих столів та інтерактивних тренінгів із використанням активних методик та практик.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе: – проведення круглого столу за участю внутрішньо переміщених осіб, представників соціальних служб, влади, НУО та волонтерів, які опікуються питаннями внутрішньо переміщених осіб; – психологічні тренінги для учасників по подоланню стереотипів та конфліктів, веденню переговорів, протистояння маніпуляціям; – трениги про те, як відкрити власну справу – тренінги про захист прав людини, про те, як відстоювати власні права і впливати на владу тощо; – «оpen space» для виявлення проблем та визначення шляхів їх подолання; – прес-конференція та оголошення пропозицій до влади.

Вимоги для кандидатів: • бути віком від 18 до 35 років та належати до категорії ВПО, • взяти на себе зобов’язання брати участь у всіх 3 днях навчання та заходах, що будуть відбуватися під час проекту.

Учасники будуть відібрані шляхом конкурсу, для цього треба заповнити анкету за посиланням: http://goo.gl/forms/ir8FmPTrTE (до 25.03.2016). Витрати на проїзд не можуть бути компенсовані. Організатори забезпечують харчування, у разі потреби – проживання під час проекту. Відібрані учасники отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше 26 лютого 2016р. Один учасник може взяти участь лише у одній поїздці.

Контакти: Людмила Кудіна (Голова ГО «Молодіжна Альтернатива») +380442790252 +380445928669 youth.alternative.ua@gmail.com

Марія Коваль (Проектний координатор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні) +380952715514 maria.koval@fes.kiev.ua

Олександра Рязанцева (Менеджер проектів ГО «Молодіжна Альтернатива») +380632716005 oleksandra.riazantseva@gmail.com

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска