Вторник, 30 мая 2023   Подписка на обновления  RSS
МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ ВСТАНОВИЛА ВИПЛАТИ 12 НЕЗАКОННО ПОЗБАВЛЕНИМ ВОЛІ РФ УКРАЇНСЬКИМ ГРОМАДЯНАМ
8:49, 04 марта 2021

МІЖВІДОМЧА КОМІСІЯ ВСТАНОВИЛА ВИПЛАТИ 12 НЕЗАКОННО ПОЗБАВЛЕНИМ ВОЛІ РФ УКРАЇНСЬКИМ ГРОМАДЯНАМ


Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії РФ проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист  на засіданні 2 березня ухвалила рішення про виділення матеріальної допомоги родинам 12-ти українських громадян, яких позбавлено свободи внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і які досі знаходяться за ґратами.

Відтак, родини бранців отримують матеріальну допомогу по 100 тисяч гривень. Таким чином, ще 1,2 мільйони гривень будуть спрямовані на відповідні виплати.

Це перше засідання Комісії у 2021 році.

Нагадаємо, що за результатами чотирьох  засідань у 2020 році, таку допомогу від держави отримали 116 сімей. Загальна сума виплат становить 11,6 мільйонів гривень.

У вересні 2020 Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відновило роботу Міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска