МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ІНВЕСТУЮТЬ ПОНАД 150 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ У РОЗВИТОК ІНФРАСТРУКТУРИ ДОНЕЧЧИНИ І ЛУГАНЩИНИ

Документы

За підтримки Світового банку, Міжнародного банку реконструкції та розвитку та урядів європейських країн у Донецькій та Луганській областях впроваджуються нові інфраструктурні проєкти. Про перебіг їх реалізації на засіданні Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» розповів перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський.

«Дякую Уряду Франції за допомогу у забезпеченні Маріуполя питною водою. По цьому проєкту вже почалося фінансування і у найближчі роки загалом буде інвестовано 64 мільйони євро. Також вже підписані документи зі Світовим банком, з МБРР, щодо так званого проєкту «3В», у межах якого буде інвестовано 100 мільйонів доларів у дорожнє господарство, а також в аграрну промисловість. Починаючи від сучасної лабораторії, яка буде обслуговувати аграріїв, закінчуючи аграрними хабами, зокрема елеваторами та іншою інфраструктурою, потрібною для розвитку аграрного бізнесу», — заявив Замлинський.

Окрім того, перший заступник розповів про домовленості із Європейським банком реконструкції та розвитку та USAID щодо будівництва залізничної колії на Луганщині.

Також Замлинський озвучив стратегічну позицію Мінреінтеграції щодо створення партнерського чотирикутника: бізнес — влада — місцева громада — міжнародні партнери. У центрі цієї співпраці мають бути виключно інтереси мешканців,  адже Мінреінтеграції — це міністерство для людей і про людей.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

УКРАИНА
У Європі будут відкривати українські школи

Відбулось засідання ТСК з питань захисту прав ВПО та інших осіб на якому розглянули три питання:  про підтримку українських біженців закордоном; питання захисту права на освіту українських дітей і молоді, які є ВПО або перебувають на тимчасово окупованих територіях України; шляхи збільшення ефективності надання грошової допомоги постраждалим з боку держави та міжнародних …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …